Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.06.2020 12:45
The Steam Game Festival: Summer Edition przełożony
804V

The Steam Game Festival: Summer Edition również przełożony. Pokazy od Valve opóźnione przez sytuację w USA

Wygląda na to, że EA Play Live 2020 nie jest jedyną imprezą, którą dziś przełożono. Geoff Keighley przekazał, że Festiwal od Valve będzie miał miejsce później. 

Jeszcze dziś rano pojawiła się informacja na temat przełożenia EA Play Live 2020 z 11 na 18 czerwca. Wynika to, jak sami przekazali, z zamieszek, które mają obecnie miejsce w Stanach Zjednoczonych. Wcześniej głośno było o  przełożeniu pokazu PlayStation 5 oraz zmianie daty pokazu Cyberpunk 2077.

I wygląda na to, że na tym niestety nie koniec. Gwoff Keighley poinformował za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, że letnia edycja The Steam Game Festival również zostanie przesunięta o tydzień. Zamiast ruszyć już w następnym tygodniu, będzie miała miejsce od 16 do 22 czerwca. Warto przypomnieć, że podczas tych kilku dni mają pojawiać się dema gier, nowe zapowiedzi, a także kilka głośnych ogłoszeń. 

Żaden z przedstawicieli Valve nie napisał wprost powodu, który stoi za taką decyzją, ale wydaje mi się, że nie ma sensu głęboko doszukiwać się takiego stanu rzeczy. Bez wątpienia jest to ta sama przyczyny, co w przypadku innych. Jeśli tylko pojawią się jakieś nowe informacje, będziemy Was informować na bieżąco

Źródło: Twitter

Tagi: Game Festival Letnia Edycja steam