Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.06.2020 16:45
Crash Bandicoot 4 It’s About Time
1292V

Crash Bandicoot 4: It’s About Time na Summer Game Fest. Oglądajcie z nami pokaz gry i całe wydarzenie

Już dzisiaj podczas Summer Game Fest zobaczymy Crash Bandicoot 4 It’s About Time. Produkcja zadebiutuje jeszcze w tym roku, a Geoff Keighley otrzyma szansę zaprezentowania gry szerokiej publice. Zamierzacie oglądać wydarzenie oraz dodatkowe prezentacje? Zapraszamy na PPE.

Summer Game Fest wciąż trwa, ale szczerze mówiąc bardzo długo czekaliśmy na taką prezentację. Geoff Keighley otrzyma szansę pokazania Crash Bandicoot 4 It’s About Time, które jednak wyciekło przed wydarzeniem. Zerknęliśmy na okładkę, poznaliśmy szczegóły historii, a nawet zerknęliśmy na pierwsze screeny z gry i poznaliśmy datę premiery. Dzisiaj jednak otrzymamy pełen pokaz, podczas którego zobaczymy nawet fragmenty rozgrywki.

Należy na pewno zwrócić uwagę, że to nie koniec. Geoff Keighley potwierdził, że dzisiaj będziemy również świadkami Day of the Devs, czyli specjalnego, cyklicznego pokazu, podczas którego do głosu dojdą deweloperzy. Trudno powiedzieć, czego możemy się w tym przypadku spodziewać, ale na pewno nie będziemy się nudzić.

Zamierzacie oglądać dzisiejszą relację? Start live-streamu rozpocznie się o godzinie 16:30, ale samo ujawnienie Crash Bandicoot 4 It’s About Time zostało zaplanowane na 17:00. Zapraszamy do wspólnego oglądania.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crash Crash 4 Crash Bandicoot 4 It’s About Time Summer Game Fest