Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2020 22:16
Ubisoft Forward
2098V

Ubisoft Forward. Jak oceniacie imprezę? Podsumowujemy wydarzenie i zbieramy wszystkie wiadomości

Ubisoft właśnie zakończył Ubisoft Forward, więc możemy teraz na spokojnie podsumować wydarzenie Francuzów. Na imprezie nie zabrakło ciekawych gier, ale czy deweloperzy nie zawiedli? Weźcie udział w ankiecie i wyraźcie swoje zdanie o pokazie twórców odpowiedzialnych za serie Assassin’s Creed, Far Cry i Watch Dogs.

Redakcja PPE.pl ocenia Ubisoft Forward

Roger:  Ocenie ten pokaz tak, jakby nie było przecieków. Nie oglądałem ich celowo, by dobrze bawić się na evencie. Ubi potrafi w zwiastuny - nie mam co do tego wątpliwości. Far Cry 6 przynajmniej w kwestii settingu i klimatu zapowiada się genialnie i dobór aktora w postaci Giancarlo Esposito jest doskonały. Szkoda, że nie pokazano gameplayu, ale dawno już żaden zwiastun tak mnie nie porwał. Nieźle przebudowano Watch Dogs 3 - po demie na zeszłorocznym gamescomie było to dla mnie takie 6/10, ale widać, że twórcy gry robią co mogą, by fabularnie, gameplayowo i designersko (piękny futurystyczny Londyn) zadowolić fanów otwartych światów. Może wyjść jeszcze z tego dobry szpil, ale raczej hitu nie będzie. Asasyn jak to Asasyn, ale widać trochę nowości - rajdy łodzią, podpalanie wiosek, wykorzystanie nowych broni, zdobywanie twierdz zapowiada się soczyście. To są moje klimaty - uwielbiam ten okres historyczny, Wikingów, łykam jak leci wszelkie seriale w tym settingu. Dobry był też montaż wydarzenia - dynamiczny, bez większych dłużyzn. Boli za to fakt, że wszystkie te gry są takie... khem... takie z ubisoftowego wora :) Zabrakło mi jakiejś totalnej świeżynki nastawionej na singla. Pokaz by po prostu bardzo bezpieczny. Osobiście liczyłem też na jakieś wieści o Beyond Good and Evil 2 albo Prince of Persia. Może następnym razem.  

Ocena: 4/6

Wojtek: Ubisoft totalnie nie zaskoczył, ale nie oznacza to, że nie zaprezentował ciekawych gier. Miałem już okazję zagrać w Valhallę i Legion – obie produkcje znajdą swoje grono odbiorców. Można jedynie żałować, że Far Cry 6 pojawił się przed prezentacją... I w zasadzie nie zobaczyliśmy dzisiaj nic nowego. Giancarlo Esposito na pewno „zrobi robotę”, ale chciałbym już zobaczyć czysty gameplay i to najlepiej z next-genów, by spojrzeć na atrakcje przygotowane przez deweloperów. Powiedzmy sobie jednak szczerze: Francuzi na pierwszym Ubisoft Forward postawili na pewniaki i to są te najbliższe premiery. Na kolejne gry musimy jeszcze zaczekać.

Ocena: 4/6

Podsumowanie wiadomości:

A co Wy sądzicie o wydarzeniu? Dajcie znać i weźcie udział w ankiecie!

Tagi: assassin's creed Assassin’s Creed Valhalla Far Cry Ubisoft Ubisoft Forward watch dogs Watch Dogs Legion