Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.07.2020 18:58
Summer Game Fest Demo Event
1076V

Microsoft zapowiada Summer Game Fest Demo Event. Gracze zagrają w ponad 60 demek

Microsoft właśnie potwierdził świetną inicjatywę. W ramach Summer Game odbędzie się Fest Demo Event, dzięki któremu gracze zapoznają się z ponad 60 wersjami demonstracyjnymi gier z Xboksa One. Dzisiaj poznaliśmy pierwsze tytuły prezentowane podczas wydarzenia.

Microsoft wciąż nie potwierdził konferencji, podczas której zobaczymy gry first-party, ale wiele na to wskazuje, że dzisiejszy przeciek zostanie wkrótce potwierdzony. Firma właśnie zapowiedziała Summer Game Fest Demo Event i wydarzenie odbędzie się w dniach od 21 do 27 lipca.

W tym czasie otrzymamy ponad 60 wersji demonstracyjnych nowych gier zmierzających na Xboksa One – wszystkie dema będą dostępne przez specjalną zakładkę w menu konsoli Amerykanów.

Microsoft jednak podkreśla, że nie będą to „zwykłe dema”, ponieważ gracze otrzymają dostęp do fragmentów produkcji, które są wciąż niedokończone. Niektóre tytuły zadebiutują dopiero za pewien czas, a nawet będą wciąż mocno ewoluować. Zazwyczaj dema pochodzą już z ostatecznych wersji pozycji, ale tym razem otrzymamy dostęp do wciąż rozwijanych projektów. Korporacja podkreśla również, że wycinki znikną z menu Xboksa po tygodniu i mogą już nie wrócić na konsolę Microsoftu.

Amerykanie nie prezentują jeszcze finalnej listy gier (będzie to więcej niż 60, a może nawet 75-100 gier), ale jednocześnie zaznaczają, że deweloperzy będą liczyć na naszą konstruktywną krytykę, więc zainteresowani mają chętnie wyrażać swoje zdanie o pozycjach.

Pełna lista tytułów zostanie ujawniona w okolicy 21 lipca. Aktualnie możemy potwierdzić 5 pozycji:

  • Cris Tales
  • Destroy All Humans!
  • Haven
  • Skatebird
  • Hellpoint

Podobną akcję widzieliśmy ostatnio na Steam.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/07/01/summer-game-fest-demo-event-xbox/

Tagi: Summer Game Fest Summer Game Fest Demo Event Xbox xbox one