Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2020 15:03
Cyberpunk 2077 Night City Wire 2
1676V

Cyberpunk 2077 z kolejnym pokazem. CD Projekt RED zaprasza na Night City Wire 2

Cyberpunk 2077 zbliża się wielkimi krokami i CD Projekt RED właśnie zaprosił wszystkich na drugi pokaz z serii Night City Wire. Wydarzenie odbędzie się już w przyszłym tygodniu, więc warto zapisać sobie datę w kalendarzu.

W najbliższy poniedziałek (10 sierpnia) o godzinie 18:00 czasu polskiego odbędzie się drugi odcinek Night City Wire. Wydarzenie będzie interesujące, ponieważ podczas show otrzymamy informacje na temat głównego bohatera czy też zostaną zaprezentowane typy broni.

Tym razem zgłębimy tajemnice przeszłości V, zaprezentujemy różne typy broni dostępne w grze oraz przyjrzymy się transformacji zespołu Refused w SAMURAI! 

Jak widać wszystko zmierza w jednym i bardzo pozytywnym kierunku – czyli do wielkiej premiery. Cyberpunk 2077 ma trafić na rynek 19 listopada 2020 roku i możemy mieć nadzieję, że tym razem premiera nie zostanie przełożona. Jak wiadomo CD Projekt RED już dwukrotnie zmienił plany i przedstawił nowe daty debiutów, jednak teraz możemy potwierdzić, że wszystkie główne elementy gry zostały już przygotowane, a Polacy zajmują się teraz wyłącznie optymalizacją i usuwaniem błędów.

Z tego miejsca mogę zaprosić naszą publikę – jak zawsze wszystkie materiały oraz przedstawione szczegóły znajdziecie na PPE.

Na pierwszym Night City Wire zobaczyliśmy gameplay i zwiastun, a dodatkowo CD Projekt RED zapowiedział przygotowanie animacji, która trafi na Netflix.

Źródło: CyberpunkGame

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077