Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.06.2020 16:57
New Game Plus Expo
748V

New Game+ Expo zaprezentuje gry z Japonii. Oglądajcie z nami pokaz produkcji

Twórcy z Japonii zdecydowali się wspólnymi siłami prezentować gry i właśnie na New Game+ Expo zobaczymy kilka produkcji oferowanych przez deweloperów z Kraju Kwitnącej Wiśni. Nad czym pracuje SEGA, co tworzy NIS America i jakie przyjemności zaoferuje SNK? Oglądjacie z nami New Game+ Expo.

New Game+ Expo rozpoczyna się o godzinie 17:00 i będzie trwać aż do nocy. W tym czasie jednak zobaczymy produkcje przygotowywane przez deweloperów z dziesięciu studiów. Twórcy nie zamierzają pokazywać pozycji przez krótkie zwiastuny, a po prostu każda ekipa otrzyma odpowiedni czas, by opowiedzieć o swoich tytułach.

Podczas wydarzenia zobaczymy gry następujących firm: Inti Creates, Natsume, Sega / Atlus, PM Studios, Idea Factory International, GungHo Online Entertainment America, NIS America, WayForward, SNK Corporation oraz Playism.

Wielu graczy ma nadzieję, że podczas imprezy zobaczymy między innymi pokaz nowego Sonica oraz Atlus przedstawi światu zupełnie nową Personę. W sumie będzie to na pewno dobra impreza dla fanów japońskich gier, ponieważ podczas New Game+ Expo na pewno nie zabraknie ciekawych propozycji.

New Game+ Expo to kolejny pokaz przygotowany z powodu trwającej pandemii – w taki sposób twórcy prezentują gry, które miały pojawić się na E3.

Tak prezentuje się dokładna rozpiska prezentacji:

New Game Expo rozpiska

Tagi: E3 2020 New Game+ Expo