Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.06.2020 19:26
Marvel’s Avengers
2885V

Marvel’s Avengers na fabularnym zwiastunie. Twórcy pokazali gameplay, kooperację i WarZones

Crystal Dynamics nie zawiodło podczas Marvel’s Avengers War Table i w trakcie prezentacji otrzymaliśmy konkretny wgląd w najnowszą produkcję rozszerzającą uniwersum Marvela. Deweloperzy nie tylko zapowiedzieli historię, ale pozwolili spojrzeć na czysty gameplay.

Bardzo długo czekaliśmy na taką prezentację Marvel’s Avengers. Na szczęście Crystal Dynamics nie zawiodło i podczas pokazu War Table zobaczyliśmy fabularny zwiastun oraz sporo rozgrywki.

Na jednym z materiałów Thor wyruszył na misję i za pomocą swojego potężnego młota eliminował kolejnych przeciwników. W pewnym momencie do zabawy dołączył Hulk, który pomógł w walce z następnymi rywalami. Sytuacja jest o tyle interesująca, że Bóg Piorunów nie jest w tym wypadku niezniszczalny i podczas rozgrywki widzieliśmy sceny, gdy oponenci potrafili przerwać atak Thora.

Trzeba przyznać, że gameplay z Marvel’s Avengers wygląda bardzo efektownie. Superbohaterowie bez przeszkód wykorzystują swoje moce i na ekranie dzieje się naprawdę sporo. W misji może jednocześnie uczestniczyć trzech graczy i na rozgrywce zobaczyliśmy jak Thor, Hulk oraz Iron Man mierzą się z kolejnymi oponentami.

„Hero Missions” to fabularne misje, dzięki którym poznamy dokładne wydarzenia poszczególnych bohaterów. Każda postać otrzyma swoje misje single-player i podczas wykonywania zadań otrzymamy szansę rozwijania postaci. Deweloperzy zadbali o rozbudowany zestaw umiejętności i zdolności powinny zapewnić sporo zabawy. Każda postać posiada trzy różne „Hero Moves”, które będziemy wykorzystywać w trakcie wydarzeń.

Autorzy podkreślają, że każdy gracz otrzyma możliwość rozgrywki według własnych upodobań – postacie oferują zróżnicowane taktyki, ale nawet jedne Thor może różnić się od drugiego Thora. Gracze będą wykorzystywać różne zdolności, mogą posiadać inne stroje czy też zostać wyposażeni w specjalne artefakty.

W Marvel’s Avengers nie zabraknie strojów, które będziemy odblokowywać wykonując kolejne zadania – Crystal Dynamics w tym wypadku wykorzysta kultowe ubrania znane z między innymi komiksów.

Crystal Dynamics podkreśla, że Marvel's Avengers, to wielka i ambitna produkcja, a dzisiaj otrzymaliśmy wgląd w podstawy. W tytule otrzymamy fabularną kampanię, ale również weźmiemy udział w rozbudowanych, kooperacyjnych misjach.

Studio będzie długo rozwijać grę i właśnie z tego powodu Marvel's Avengers trafi od razu na nową generację. Gracze odbiorą next-genowe wydanie za darmo.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crystal Dynamics gameplay Marvel's Avengers Square Enix zwiastun