Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2020 19:05
Ghost of Tsushima PS4
3107V

State of Play zapowiedziane! Sony szykuje informacje o Ghost of Tsushima

Sony właśnie zapowiedziało kolejne State of Play. Gracze jeszcze w tym tygodniu otrzymają tonę informacji o Ghost of Tsushima. Całe wydarzenie zostanie poświęcone produkcji o samurajach. Posiadacze PS4 mogą liczyć na gameplay i konkrety dotyczące tytułu.

Odnoszę wrażenie, że to będzie jedno z najważniejszych wydarzeń najbliższych dni... Sony właśnie potwierdziło datę nowego State of Play, które zostanie w całości poświęcone na Ghost of Tsushima. Twórcy zapowiedzieli pokazanie nowej rozgrywki, na której nie zabraknie eksploracji, walki oraz innych przyjemności. Zespół przygotował 18 minut czystej rozgrywki.

Trzeba to na pewno podkreślić: na najbliższym State of Play nie otrzymamy nowych informacji o PlayStation 5. Pokaz zostanie przeznaczony wyłącznie na przedstawienie nowej gry Sucker Punch Productions. State of Play odbędzie się 14 maja (czwartek) i rozpocznie się o godzinie 22:00. Już teraz mogę zaprosić naszą społeczność na wspólne oglądanie materiału, z którego na pewno wyciągniemy kilka soczystych informacji.

Trzeba przyznać, że jest to naprawdę ciekawy dzień dla fanów marki PlayStation – zobaczyliśmy nową animację PlayStation Studios, a wierni miłośnicy „Szaraka” na pewno uśmiechnęli się pod nosem widząc powrót marki THPS.

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch