Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.06.2020 19:00
Cyberpunk 2077
3275V

Cyberpunk 2077 na nowej rozgrywce i zwiastunie! Jak oceniacie Night City Wire?

Cyberpunk 2077 został właśnie zaprezentowany przez CD Projekt RED. Zobaczyliśmy nowy zwiastun, zerknęliśmy na gameplay, a teraz możemy ocenić najnowszą prezentację oczekiwanej produkcji. Będzie hit?;)

Na pierwszym Night City Wire zobaczyliśmy sporo nowych ujęć z najnowszej gry CD Projekt RED, ale oczywiście nie możemy zapomnieć o najważniejszym: zapraszamy wszystkich czytelników PPE na zapoznanie się z naszymi wrażeniami z gry. Roger dzieli się szeregiem informacji z najnowszej pozycji rodzimego studia.

Najnowszy pokaz rozpoczął się od naprawdę świetnego zwiastuna, który zaprezentował sporo materiałów z prologu. Wszystkie przedstawione wydarzenia dzieją się na samym początku gry, a dokładnie w trakcie pierwszych misji. Następnie Polacy potwierdzili łatwe przejście na nową generację, a nawet zapowiedzieli zupełnie nowy serial – poznajcie szczegóły Cyberpunk: Edgerunners.

Następnie Polacy pokazali „Braindance”, czyli specjalną funkcję, dzięki której możemy przeżyć kogoś doświadczenia i wspomnienia. Nowoczesna technologia pozwala odkrywać tajemnice i rozwiązywać zagadki. W trybie analizy gracze mogą przełączać się pomiędzy warstwami, by poznawać szczegóły otoczenia.

Dziennikarze otrzymali swobodę rozgrywki i przez 4 godziny mogli sprawdzać sam początek gry, więc poniżej możecie zapoznać się ze świeżymi ujęciami z tytułu CD Projekt RED... Jak Wam się podoba?

Tutaj cały pokaz - można włączyć polskie napisy:

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077