Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.07.2020 16:01
Marvel's Avengers Hulk
1332V

Marvel's Avengers przedstawia szczegóły bety. Na początku zagrają gracze na PS4

Crystal Dynamics potwierdziło szczegóły bety Marvel's Avengers. Na początku z tytułem zapoznają się posiadacze PS4, którzy zdecydowali się nabyć wyczekiwaną produkcję. Twórcy planują także otwarte testy.

Marvel's Avengers było prezentowane w zeszłym miesiącu i podczas Marvel’s Avengers War Table zobaczyliśmy między innymi fabularny zwiastun oraz otrzymaliśmy sporo rozgrywki. Teraz deweloperzy przygotowują graczy na kolejne wydarzenie i już zapraszają śmiałków do testów.

29 lipca odbędzie się drugi Marvel’s Avengers War Table, w trakcie którego poznamy konkretną zawartość bety, jednak już teraz otrzymaliśmy daty. Gracze mogą szykować wolny czas na początek przyszłego miesiąca:

  • 7 sierpnia – PlayStation 4, dla klientów gry
  • 14 sierpnia – Xbox One / PC, dla klientów gry
  • 14 sierpnia – PlayStation 4, dla wszystkich graczy
  • 21 sierpnia – Otwarta beta dla wszystkich

Twórcy potwierdzili, że zamierzają zapewnić graczom wycinek, który pozwoli doświadczyć większości rzeczy z pełnej wersji produkcji. Sprawdzimy fabularną kampanię single-player, wypróbujemy kooperacyjne misje, czy też wydarzenia War Zones i Drop Zones. O „Dropach” autorzy jeszcze nie mówili, ale przedstawią szczegóły właśnie na drugim War Table.

Crystal Dynamics informuje jednocześnie, że choć beta jest przeładowana atrakcjami, to jednak jest to niewielka część pełnej zawartości, którą otrzymamy w dniu premiery. Pamiętajcie, że Marvel's Avengers zaoferuje graczom bezpłatne przejście pomiędzy generacjami.

Marvels Avengers Beta

Źródło: https://www.ign.com/articles/marvels-avengers-beta-dates-second-war-table-announced-ign-first

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix