Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2020 16:40
Valorant na Summer Game Fest
482V

Valorant na Summer Game Fest. Oglądajcie z nami prezentację

Geoff Keighley zaprosił graczy na kolejne wydarzenie z serii Summer Game Fest. Prezentacja skupi się tym razem na najnowszej grze RioT Games i może nawet usłyszymy o dacie premiery? Twórcy League of Legends chcą przedstawić coś ekscytującego.

Valorant zostało w marcu określone przez kilka redakcji jako „bezpłatny „killer Counter Strike'a” i od tego czasu sporo się wydarzyło. Gra cieszy się dużym zainteresowaniem, pobiła rekord Twitcha, a popularność sprawiła, że niektórzy gracze chętnie płacili ogromne sumy za dostęp do testów beta.

Teraz jednak nadszedł czas na kolejny krok. Geoff Keighley potwierdził zorganizowanie kolejnego wydarzenia w ramach Summer Game Fest, który skupi się właśnie na tytule autorów League of Legends. Niestety, nie otrzymaliśmy większych szczegółów dotyczących pokazu.

Można mieć nadzieję, że podczas prezentacji usłyszymy kilka pozytywnych szczegółów dotyczących wciąż trwającej bety i może nawet poznamy datę premiery? W zasadzie tylko to ma sens. Oby tylko Summer Game Fest nie okazało się idealnym miejscem dla przedstawienia nowej mapy lub kolejnego bohatera.

Zamierzacie oglądać prezentację? Pokaz rozpocznie się o 17:00.

Źródło: Twitter: geoffkeighley

Tagi: Riot Games Valorant