Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2021
Netflix vs. HBO GO – luty 2021. Która oferta jest lepsza?
1622V

Netflix vs. HBO GO – luty 2021. Która oferta jest lepsza?

Najkrótszy miesiąc w roku przyniesie kilka ciekawych produkcji, które na pewno zainteresują klientów platformy Netflix oraz HBO GO. Co będziemy oglądać i na jakie filmy oraz seriale warto czekać? Sprawdźcie zestawienie i wybierzcie lepszą propozycję.

Netflix – najciekawsze premiery lutego

Space Sweepers (05.02)

Na początek miesiąca Netflix zaprezentuje wielką produkcję przygotowaną w Azji. „Space Sweepers” zaprosi widzów do 2092 roku, a dokładnie do czasów, gdy ludzie swobodnie przemierzają kosmos. Film przedstawi losy czwórki outsiderów, którzy gonią za kosmicznymi śmieciami i odległymi marzeniami.

Na celowniku (11.02)

Małżeństwo próbuje uratować swój związek i decyduje się na ucieczkę do lasu. Chcą odpocząć i ponownie zbliżyć się do siebie, ale pewnej nocy na ich namiocie pojawia się czerwona kropka celownika snajperskiego.

Plemiona Europy (19.02)

W lutym szykuje się wielki powrót twórców „Dark”. Czy „Plemiona Europy” będą kolejnym hitem platformy? Historia brzmi intrygująco – akcja serialu została umiejscowiona w 2074 roku, a dokładnie po globalnej katastrofie, przez którą Stary Kontynent jest podzielony na niezliczone mikropaństwa walczące ze sobą o dominację. Okazuje się, że los Europy leży w rękach trójki rodzeństwa.

HBO GO – najciekawsze premiery lutego

Skazani na siebie (05.02)

W HBO GO pojawi się premierowa produkcja z HBO Max, w której Anne Hathaway oraz Chiwetel Ejiofor wcielają się w parę, która choć chce się rozstać to lockdown zmienia ich plany. Zostają pod jednym dachem i w zaskakujący sposób zbliżają się do siebie.

Profesor i szaleniec (07.02)

Na sieciowej platformie HBO pojawi się również interesująca historia przygotowana na podstawie bestsellera autorstwa Simona Winchestera. W tym wypadku Mel Gibson wcieli się w profesora rozpoczynającego pracę nad przygotowaniem pierwszego wydania słownika Oxford English Dictionary.

Nędznicy (20.02)

W drugiej połowie miesiąca na HBO GO wyląduje produkcja zainspirowana zamieszkami w Paryżu w 2005 roku. Film przedstawia pulsujące od napięć, gniewu i niepewności paryskie przedmieścia. Produkcja została doceniona przez wielu krytyków i zebrała wiele nagród.

 

I jak oceniacie luty na Netflixie i HBO GO?

Wojtek: W ostatnim czasie Netflix służył mi wyłącznie do nadrabiania starszych produkcji i dla nowości zdecydowanie chętniej włączałem HBO GO. W lutym jednak będzie zupełnie inaczej. Na „Space Sweepers” czekam od pierwszej zapowiedzi (widzieliście zwiastun? Warto!), „Na celowniku” zapowiada się na typowego średniaka, ale akurat lubię tematykę, a dodatkowo trudno nie wyróżnić „Plemion Europy”, które odpowiedzą na pytanie – czy twórcy „Dark” mogą nam zapewnić kolejny mocny serial? W HBO sprawdzę na pewno „Skazani na siebie”, ale mam wrażenie, że przyszły miesiąc na HBO GO będzie znacznie mocniejszy.

A najbardziej czekam na: „Space Sweepers”


Sprawdźcie listy premier:

Poprzednie zestawienia: 


A Wy na co najbardziej czekacie? 

Tagi: hbo HBO GO netflix netflix vs. hbo