Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.01.2021
Netflix vs. HBO GO – styczeń 2021. Która oferta jest lepsza?
4747V

Netflix vs. HBO GO – styczeń 2021. Która oferta jest lepsza?

Biorąc pod uwagę trudną sytuację kin, wydarzenia na platformach SVOD będą niezwykle interesujące, więc warto dokładnie obserwować nowości szykowane przez gigantów branży. Jak jednak Netflix i HBO GO rozpoczynały 2021 rok? Sprawdźcie oferty i wybierzcie ciekawszą propozycję.

Netflix – najciekawsze premiery stycznia

Cobra Kai: Sezon 3 (już dostępny)

Netflix kontynuuje historię i zaprosił już widzów na kontynuację „Cobra Kai”. Pierwsze opinie na temat trzeciego sezonu są wyjątkowo pozytywne – sympatycy serii mają dobrze bawić się poznając nową historię, a jednocześnie zainteresowani mogą przygotowywać się na wielkie zakończenie, ponieważ Netflix potwierdził już przygotowanie czwartej przygody.

Rozczarowani: Część 3 (15.01)

Trzecia część „Rozczarowanych” zaoferuje widzom spiski, tajemnice, a dodatkowo król Zøg robi się coraz mniej poczytalny, więc chętnych do tronu przybywa. Ta seria nie jest najmocniejszym IP w katalogu platformy, ale widzów nie brakuje, więc Netflix kontynuuje historię.

Wykopaliska (29.01)

Carey Mulligan, Ralph Fiennes, Lily James, Johnny Flynn, Ben Chaplin i Ken Scott zaproszą widzów na kolejną opowieść, która może trafić w gust wielu. „Wykopaliska” zostały umiejscowione u progu II wojny światowej, a przedstawią historię bogatej wdowy, która zleci archeologowi amatorowi zbadanie grobowców znajdujących się na jej posiadłości.

HBO GO – najciekawsze premiery stycznia

Doktor Sen (01.01)

Na początek roku HBO oferuje widzom powrót do „Lśnienia” Stephena Kinga. Po 40 latach Dan Torrance powraca, by pomóc dziewczynce o niezwykłych umiejętnościach. W roli głównej zobaczymy zdobywcę Złotego Globu – Ewana McGregora.

Osierocony Brooklyn (17.01)

Kryminalna zagadka pełna intrygi, tajemnicza śmierć i Nowy Jork końca lat pięćdziesiątych? Edward Norton i Bruce Willis zaproszą widzów na mocną historię w świetnej realizacji. Film nie bez powodu został doceniony.

Ptaki Nocy (31.01)

Kolejna historia DC w HBO. Margot Robbie powraca jako Harley Quinn i choć produkcja nie podbiła rankingów box office, to nie brakuje opinii, według których to jedna z najciekawszych propozycji z tego uniwersum ostatnich lat. Dla wielu widzów produkcja okazała się dużą niespodzianką.

 

I jak oceniacie styczeń na Netflixie i HBO GO?

Wojtek: To jest kolejny miesiąc, w którym Netflix nie przygotował dla mnie nic sensownego. Gdyby nie starsze produkcje, które wciąż oglądam i nadrabiam („Alienista” „Star Trek: Discovery”), to pewnie w styczniu zrezygnowałbym z tego SVOD. A HBO? Wciąż pozytywnie zaskakuje. Od dawna czekałem, by zobaczyć „Osierocony Brooklyn” oraz „Ptaki Nocy”, a teraz otrzymamy oba filmy w ramach oferty. Czekam oczywiście na polską premierę HBO Max, ale muszę zaznaczyć, że już teraz Home Box Office u mnie mocno punktuje i często siadając na kanapie – wybieram właśnie ofertę HBO GO. Najbardziej w tym miesiącu czekam na historię Harley Quinn, bo słyszałem wiele dobrego o tej przygodzie, ale nie miałem okazji wyskoczyć do kina.

A najbardziej czekam na: „Ptaki Nocy”


Sprawdźcie listy premier:

Poprzednie zestawienia: 


A Wy na co najbardziej czekacie? 

Tagi: hbo HBO GO netflix netflix vs. hbo