Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.05.2020
Netflix vs. HBO GO – czerwiec 2020
1709V

Netflix vs. HBO GO – czerwiec 2020

Czerwiec to nie tylko głośne wydarzenia w branży gier. Netflix i HBO GO szykują dla widzów sporo ciekawych premier, a w tym miejscu znajdziecie konkretne podsumowanie nadciągających nowości. Na co warto zaczekać? Poznajcie najciekawsze premiery miesiąca.

Netflix – najciekawsze premiery w czerwcu

Ostatni skok w historii USA (05.06)

Prosta rozrywka, przyjemna akcja, kilka wybuchów i dobry wieczór? Takim filmem może okazać się właśnie „Ostatni skok w historii USA”, ponieważ wszystkie aktualnie zaprezentowane informacje szykują nas na przyjemną opowiastkę, którą zobaczymy w piątek przy odpowiednim trunku.

W głębi lasu (12.06)

Netflix zaprasza na drugi polski serial i historia przygotowana na podstawie powieści Harlana Cobena zapowiada się naprawdę dobrze. Widzowie poznają opowieść z dwóch perspektyw czasowych i postarają się rozwiązać zagadkę zaginięcia siostry warszawskiego prokuratora. Pierwsze materiały zapowiadają przynajmniej dobrą produkcję.

Dark: 3 sezon (27.06)

Jedna z najlepszych opowieści platformy Netflix powraca w trzecim i ostatnim sezonie. „Dark” potrafił oczarować klimatem i świetną historią, a wielkie zakończenie może odpowiedzieć na wiele trudnych pytań... I można odnieść wrażenie, że twórcy w tym wypadku chcą powiedzieć „koniec” w naprawdę dobrym momencie.

 

HBO GO – najciekawsze premiery w czerwcu

Perry Mason (22.06)

Jedyna nowość z tego zestawienia, ale serial HBO może zaintrygować. Historia przedstawia legendarnego adwokata z powieści autorstwa Erle’a Stanleya Gardnera. Co ciekawe, jednym z producentów serialu jest Robert Downey Jr., a w roli głównej zobaczymy Matthewa Rhysa.

Doom Patrol II (26.06)

Powraca jeden z najlepszych superbohaterskich seriali. Pierwszy sezon potrafił zaciekawić historią postaci oraz głównym wątkiem, ale to dopiero początek. HBO ponownie sięgnęło po przygodę, więc możemy szykować się na interesującą akcję z niebanalnymi charakterami.

Zombieland: Kulki w łeb (28.06)

„Zombieland” powróciło po dziesięciu latach i widzowie mogą liczyć na znaną ekipę. Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Abigail Breslin i Emma Stone nie zawiedli, więc otrzymamy tutaj lekką historię w tym świetnym (i niestety wciąż nierozwiniętym) uniwersum.

 

I jak oceniacie czerwiec na Netflixie i HBO GO?

Wojtek: W czerwcu nie będę miał za dużo czasu na oglądanie produkcji, ale jestem pewien, że jednej historii nie odpuszczę: „Dark”. Pierwszy sezon dosłownie łyknąłem w dwa wieczory, kolejny ze względu na pracę musiał zaczekać, ale chcę już poznać zakończenie tej zakręconej opowieści. Mimo wszystko pragnę zauważyć, że czerwiec jest przeładowany dobrymi premierami i widzowie mogą czuć się rozpieszczeni. Nie brakuje ciekawych filmów oraz seriali... I mam wrażenie, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Oby platformy SVOD nas częściej tak rozpieszczały.

Najbardziej czekam na: „Dark S3”

Iza:  Czerwiec zapowiada się niezwykle interesująco zarówno na Netflixie, jak i na HBO GO. Obydwie platformy idą łeb w łeb, zachęcając do swoich ofert. Na pewno w tym miesiącu nie odpuszczę trzeciego sezonu „Dark” - to jedna z najbardziej klimatycznych produkcji Netflixa. Do tego dodajmy drugi sezon „Doom Patrolu” i nowość na HBO, po której całkiem sporo oczekuję - „Perry Mason”. Tak, w tym miesiącu stawiam na seriale, choć muszę przyznać, że HBO zainteresowało mnie również filmem „Last Night” z Emmą Thompson w roli głównej.

Najbardziej czekam na:  „Perry Mason"


Sprawdźcie listy premier:

Poprzednie zestawienia: 


A Wy na co najbardziej czekacie? 

Tagi: HBO HBO GO netflix netflix vs. hbo