Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.07.2020
Netflix vs. HBO GO – lipiec 2020
1357V

Netflix vs. HBO GO – lipiec 2020

Lipiec już się rozpoczął, pierwsze produkcje trafiły do serwisów SVOD, więc warto sprawdzić – kto tym razem zaproponował ciekawszą ofertę? Netflix zapowiedział sporo dobrych tytułów, a HBO GO liczy na jakość. Kto jednak przygotował mocniejsze zestawienie? Weźcie udział w ankiecie.

Netflix – najciekawsze premiery w lipcu

The Old Guard (11.07)

Netflix zaproponuje widzom „The Old Guard”, w którym wystąpi Charlize Theron. Aktorka wcieliła się w przedstawicielkę grupy najemników, którzy walczą o bezpieczeństwo na świecie. Widzowie mają liczyć na sporo akcji, efektowne sceny walki i podobno nawet ciekawą fabułę.

Przeklęta (17.07)

Na platformie Netflix w połowie miesiąca zadebiutuje współczesna wersja legendy arturiańskiej. Nastolatka Nimue pomaga najemnikowi imieniem Artur znaleźć Merlina i dostarczyć mu starożytny miecz. Historię zna pewnie większość naszych czytelników, ale jak wypadnie wersja stworzona przez giganta SVOD?

The Umbrella Academy: Sezon 2 (31.07)

Bez wątpienia jedna z największych premier lipca. Netflix zaprosi widzów na kolejne perypetie szalonej rodziny, w której drzemie prawdziwy potencjał. Twórcy nie mogli liczyć na normalną kampanię promocyjną serialu, ale prace nad historią udało się zakończyć przed pandemią.

 

HBO GO – najciekawsze premiery w lipcu

 

Kraina lodu II (05.07)

Kontynuacja wielkiego hitu Disneya. Elsa i Anna wraz z przyjaciółmi opuszczają Arendelle, by udać się w podróż w nieznane i spróbować odkryć, co zagraża ich królestwu. Obie części historii zarobiły ponad 1 mld dolarów i na pewno znajdzie się wielu młodszych widzów, którzy chętnie zapoznają się z tą przygodą.

Quiz (12.07)

HBO zaproponuje w lipcu miniserial przedstawiający historię byłego wojskowego, który wywołał wielki skandal. Mężczyzna wygrał milion funtów w brytyjskiej edycji teleturnieju Milionerzy, ale doszedł do upragnionego zwycięstwa oszukując. 

Pokémon: Detektyw Pikachu (12.07)

Prywatny detektyw znika w niewyjaśnionych okolicznościach, więc jego syn stara się go odnaleźć, ale podczas swojej przygody trafia na tajemniczego pomocnika - Detektywa Pikachu. Jest to pierwszy pełnometrażowy, aktorski film o świecie Pokemonów.

 

I jak oceniacie lipiec na Netflixie i HBO GO?

Wojtek: Uwielbiam takie miesiące w SVOD. Z jednej strony jesteśmy zasypywani ciekawymi, choć często starszymi produkcjami lub nowościami, które mogą (choć nie muszą) osiągnąć sukces. Z drugiej strony otrzymujemy kilka pewniaków i jedno jest pewne – nie będziemy się nudzić. Z obu zestawień na pewno w dniach premier zobaczę: „The Old Guard” (Netflix) oraz „Pokémon: Detektyw Pikachu” (HBO)... A wiem, że najczęściej będzie włączona „Kraina Lodu 2”, na którą dzieciaki czekają od pierwszej wizyty w kinie. Mimo wszystko myślę, że ja najchętniej zobaczę Pokemony.

Najbardziej czekam na: „Pokémon: Detektyw Pikachu”

Iza:  Lipiec stoi pod znakiem wielu ciekawych produkcji na platformach SVOD. Pomimo że zazwyczaj w okresie wakacyjnym nie spędzam tyle czasu przed tv, w przypadku kilku filmów i seriali będę musiała zrobić wyjątek. ;) W tym miesiącu moją uwagę na Netflixie przykuł serial "Bezpaństwowcy", a w następnej kolejności 2 sezon "The Umbrella Academy" - choć po pierwszym sezonie spodziewałam się znacznie więcej, ciekawa jestem jak twórcy poprowadzili dalej kilka wątków. Moje serduszko jednak mocniej zabiło dzięki premierze na HBO GO, a mowa oczywiście o hicie kasowym "Kraina Lodu 2" - po seansie w kinie w odstępie kilku miesięcy chętnie zorganizuję sobie drugie spotkanie z Elzą ;) Pozostawmy jednak żarty na boku! W tym miesiącu chętnie na HBO GO zobaczę nowy serial "Quiz", nowe "Aniołki Charliego, kontynuuję "Perry Mason" oraz "Doom Patrol" - o ile oczywiście czas na to pozwoli. Z jednym wyjątkiem, to platforma HBO ma dla mnie mocniejszą ofertę w lipcu. Do miłego!

Najbardziej czekam na:  „Bezpaństwowcy"


Sprawdźcie listy premier:

Poprzednie zestawienia: 


A Wy na co najbardziej czekacie? 

Tagi: HBO HBO GO netflix netflix vs. hbo