Tytus Stobiński Tytus Stobiński 16.08.2019 16:32
Epic Games Store
621V

Epic Games Store dodaje kolejne gry z opcją zapisu w chmurze. Inne nowości już w drodze

Epic Games Store stosuje dość agresywną praktykę w walce z konkurencją, ale nie zapomina przy tym o usprawnianiu platformy, by mierzyć się z innymi sklepami sieciowymi czymś więcej niż jedynie podkupywaniem tytułów na wyłączność.

Wraz z końcem lipca Epic wprowadził obsługę zapisów stanu rozgrywki w chmurze. Lista dostępnych wówczas tytułów była jednak bardzo skromna, co nie obyło się bez wielu, niejednokrotnie złośliwych komentarzy wobec Epic Games Store. Dziś jednak liczba pozycji została zaktualizowana i obecnie liczy już sobie 17 pozycji. Wciąż nie jest to oczywiście liczba, którą należy się chwalić, jednakże wszystko powoli zmierza w dobrym kierunku i pewnym jest, że platforma nie zaprzestanie dodawać kolejnych gier.

Jak zapewniła korporacja, większość nowych, nadchodzących produkcji będzie posiadała obsługę zapisu w chmurze już od dnia premiery. Również wszystkie tytułu od Ubisoftu dają nam taką możliwość za sprawą współgrania z Uplay. Dostaliśmy też możliwość połączenia naszego konta z tym założonym w witrynie Humble. dzięki czemu nie będziemy musieli ręcznie przepisywać każdego klucza, a gry przy zakupie zostaną automatycznie dodane do EGS.

Epic Games Store szykuje już kolejne zmiany i widać, że ma ambicje stać się najlepszym sklepem z grami dla samych graczy.

A tu macie pełną listę gier z obsługą zapisu w chmurze:

Więcej na temat EGS na naszym portalu:

Tagi: Epic epic games store