Wiedźmin 3 Serca z Kamienia - poradnik. Wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia poradnik

Wiedźmin 3 - Żyli długo i szczęśliwie: Iris i róża, zabrać czy zostawić kwiat?

Mateusz Wróbel | 12.01, 21:15

Wiedźmin 3 - Żyli długo i szczęśliwie: Iris i róża, zabrać czy zostawić kwiat?

Wybory w "Żyli długo i szczęśliwie" w Wiedźminie 3.

Podczas wypełniania ostatniego życzenia Olgierda trafisz do rodzinnej rezydencji jego żony - Iris. Pod koniec tejże długiej misji spotkasz kobietę, z którą porozmawiasz. Niezależnie od tego, jak przebiegnie dialog, pod koniec będziesz musiał zdecydować, co chcesz zrobić z kwiatem:

  • Jeśli zabierzesz różę, to świat kobiety, jak i ona sama, po prostu wyparują. Dwa demony prowadzące Cię przez dom Iris (kot i pies) powrócą do normalności i będą wdzięczne za pomoc. 
  • Jeśli zostawisz różę, to oszczędzisz Iris jeszcze większych cierpień (nie zniszczysz jej świata). Towarzyszące Ci demony w postaci kota i psa będą na Ciebie wściekłe, ale nie będą w stanie wyrządzić Ci krzywdy.

W ramach podziękowań i dowodu w drugim wyborze Iris powie Ci, co możesz zrobić, aby Olgierd uwierzył, że naprawdę odwiedziłeś rezydencję jego żony. Oznacza to, że w obu przypadkach ukończysz tę misję.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia - ZAKOŃCZENIA

cropper