Wiedźmin 3 Serca z Kamienia - poradnik. Wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia poradnik

Wiedźmin 3 - Sezamie, otwórz się: Kasiarz, Włamywacz, Wiedźmińskie przyprawy

Mateusz Wróbel | 12.01, 21:15

Wiedźmin 3 - Sezamie, otwórz się: Kasiarz, Włamywacz, Wiedźmińskie przyprawy

Opis misji Sezamie, otwórz się: Kasiarz, Włamywacz, Wiedźmińskie przypraw w Wiedźminie 3.

Po spotkaniu z nieznajomym i poznaniu planu napadu na skarbiec Borsodych musisz odnaleźć dwóch pomocników w napadzie, a także przygotować miksturę, która omami przeciwników podczas ataku.

Włamywacz

W tej kwestii sprawa jest prosta - musisz znaleźć elfkę, ponieważ Hugo Hoff zostaje zabity przez oponentów i nie masz możliwości go uratować.

Wiedźmin 3 - Sezamie, otwórz się: Kasiarz, Włamywacz, Wiedźmińskie przyprawy

Niziołka znajdziesz w rzece, a wcześniej zdobędziesz jego ucho, gdy będziesz przeszukiwał bandytów. Idź więc do Eveline, która rozmawia ze swoim kochankiem o biletach. 

Wiedźmin 3 - Sezamie, otwórz się: Kasiarz, Włamywacz, Wiedźmińskie przyprawy 2

Tutaj z kolei musisz zgodzić się na wystąpienie w przedstawieniu. Wystarczy, że ustrzelisz wszystkie cele za pomocą kuszy, choć nawet jeśli chybisz, to Eveline i tak zgodzi się dołączyć do napadu.

Kasiarz

Tutaj z kolei możesz zwerbować jednego z dwóch potencjalnych towarzyszy, lecz wiąże się to z dwoma innymi zachowaniami podczas napadu na skarbiec. Więcej o tym napisaliśmy w tym miejscu.

Wiedźmin 3 - Sezamie, otwórz się: Kasiarz, Włamywacz, Wiedźmińskie przyprawy 3

Gdy dotrzesz do Casimira to zauważysz, że stoi on na dachu i próbuje popełnić samobójstwo. Możesz go zachęcić do zabicia się lub wpłynąć na jego umysł. Nawet jeśli Casimir zginie, to i tak będziesz mógł zwerbować Quinto, o ile uwolnisz go z więzienia.

Wiedźmińskie przyprawy

Przejdź do menu, a potem ekranu ekwipunku, aby stworzyć odpowiednią miksturę - znajduje się ona na samym dole listy, w dziale "zadania".

Wiedźmin 3 - Sezamie, otwórz się: Kasiarz, Włamywacz, Wiedźmińskie przyprawy 4

Jeśli nie posiadasz któryś z przypraw, to możesz je kupić u któregokolwiek zielarza. Następnie podsłuchuj żołnierzy na ulicach Oxenfurtu - musisz mieć aktywny wiedźmiński zmysł i oddalić się od wojów, aż w końcu dowiesz się, kto przyrządza im jadło.

Wiedźmin 3 - Sezamie, otwórz się: Kasiarz, Włamywacz, Wiedźmińskie przyprawy 5

Dostań się do rybaka, a potem wręcz miksturę - wcześniej zapłać mu 500 monet lub wpłyń na niego za pomocą sugestii.

Po załatwieniu tych spraw wróć do głównej misji o tej samej nazwie.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia - ZAKOŃCZENIA

cropper