Wiedźmin 3 Serca z Kamienia - poradnik. Wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia poradnik

Wiedźmin 3 - Bez śladu

Mateusz Wróbel | 12.01, 21:15

Wiedźmin 3 - Bez śladu

Opis misji Bez śladu w Wiedźminie 3.

Podczas przeglądania zleceń na tablicach ogłoszeniowych na wschodzie Novigradu natkniesz się na to zadanie. Udaj się do znacznika misji i porozmawiaj z zielarzem, który szuka innego niziołka. Dowiesz się, jak wygląda cel - idź go szukaj w Trupiej Kniei.

Wiedźmin 3 - Bez śladu

Trzymaj się głównej drogi od domku, a tuż obok skrzyżowania znajdziesz wóz. Zbadaj go, a następnie idź za śladami krwi w głąb lasu po prawej stronie od wozu. Dotrzesz do wsi Erde - od razu odbij w lewo przy bramie frontowej.

Wiedźmin 3 - Bez śladu 2

Zniszcz drzwi Aardem i wejdź do środka, gdzie znajdziesz kolejne ślady krwi. Kawałek dalej, przy większym domku na lewo od tego pierwszego, spotkasz wieśniaków, z którymi warto pomówić.

Wiedźmin 3 - Bez śladu 3

Po rozmowie możesz wrócić do niziołka (wybory opisane wyżej) od razu lub przejść za dom starców, gdzie wyczujesz zapach gnijącego mięsa. Rozwal skrzynie, pod którymi znajduje się właz do kanałów. W środku znajdziesz ciało niziołka. Zbadaj je i wróć do wieśniaków.

Wiedźmin 3 - Bez śladu 4

Znając los niziołka, możesz:

  • Ich zabić, jeśli uznasz to za słuszne. Dzięki temu znajdziesz ludzkie mięso i klucz otwierający jedno z pobliskich pomieszczeń, w którym znajduje się kilka dodatkowych, cennych przedmiotów.
  • Ich zostawić, a złożą przysięgę, że nie będą już jeść ludzkich ciał.
  • Wrócić do zleceniodawcy już dużo wcześniej, gdy wieśniacy powiedzą Ci, że niziołek odszedł, szukając ziół. Wtedy Otto pomyśli, że zjadły go wilki.

W obu przypadkach nagroda za wykonanie zadania jest taka sama. Niezależnie od tego, misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia - ZAKOŃCZENIA

cropper