Wiedźmin 3 Serca z Kamienia - poradnik. Wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia poradnik

Wiedźmin 3 - Sezamie, otwórz się: Hrabina Mignole, różnice w rozmowie o Vesemirze

Mateusz Wróbel | 12.01, 21:15

Wiedźmin 3 - Sezamie, otwórz się: Hrabina Mignole, różnice w rozmowie o Vesemirze

Kwestie podczas rozmowy z hrabiną Mignole w misji "Sezamie, otwórz się" w Wiedźminie 3.

Podczas wykonywania drugiego życzenia Olgierda trafisz do domu aukcyjnego, podczas którego możesz zainteresować się kupnem rozmaitych przedmiotów. Jednak przed rozpoczęciem licytacji będziesz zmuszony porozmawiać z trzema postaciami krążącymi po tymże budynku. Jedną z nich jest hrabina Mignole, która zdradzi Ci wiele ciekawych kwestii, o ile zgodzisz się pomóc jej znaleźć zaginiony kolczyk.

Rozmowa z nią różni się w zależności od tego, kiedy rozpoczniesz rozszerzenie Serca z Kamienia. Uwaga na spoilery!

  • Jeśli porozmawiasz z kobietą po ukończeniu podstawki, to opowie Ci ona o Vesemirze. Geralt wspomni jednak, że wiedźmin już nie żyje. Będzie ona zasmucona, ale podziękuje za informacje.
  • Jeśli porozmawiasz z kobietą przed rozpoczęciem bitwy o Kaer Morhen, to również opowie Ci ona o Vesemirze. Z tą różnicą, że Geralt wspomni, że wiedźmin wciąż żyje i ma się dobrze. Będzie szczęśliwa i podziękuje za przekazane informacje.
Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia - ZAKOŃCZENIA

cropper