Wiedźmin 3 Serca z Kamienia - poradnik. Wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia poradnik

Wiedźmin 3 - Romans z Shani, sceny seksu i wpływ na historię

Mateusz Wróbel | 12.01, 21:15

Wiedźmin 3 - Romans z Shani, sceny seksu i wpływ na historię

Romans z Shani w Wiedźminie 3, w dodatku Serca z Kamienia.

Shani to pierwsza i jedyna partnerka, z którą Geralt może wejść w bliższy kontakt w dodatku fabularnym zatytułowanym Serca z Kamienia. Spotykasz ją już tak naprawdę podczas pierwszej misji fabularnej i towarzyszy Ci ona aż do końca przygody, w której pierwsze skrzypce gra Olgierd i Pan Lusterko.

Wiedźmin 3 Shani Romans

Uwaga! Romans z medyczką nie wpływa na Twoją relację z Yennefer czy Triss!

Jak więc wejść w romans z Shani? Shani będzie towarzyszyć Geraltowi w trakcie wesela, podczas którego Witold, brat Olgierda, musi bawić się jak nigdy dotąd. Podczas niego warto (choć nie są to obowiązkowe elementy, których niewykonanie zablokowałoby Ci możliwość przespania się z medyczką):

  • Podejść do stawu, a następnie wskoczyć do niego i odnaleźć but Shani. Kobieta wtedy się zarumieni.
  • Porozmawiać z nią dodatkowo podczas przyjęcia - znajduje się na poddaszu stodoły, tuż po tańcu.
  • Gdy poprosi Cię o przyniesienie jakiegoś przedmiotu, który ją rozweseli, zdecyduj się na jarzębinówkę - bardzo je uwielbia, więc będzie uszczęśliwiona.

Koniec końców dojdzie jednak do spotkania na łodzi - w tym czasie uruchomi się nawet zadanie poboczne, którego nie możesz pominąć. Podczas rozmowy możesz wyrazić zainteresowanie kobietą, co uruchomi scenę seksu.

Wiedźmin 3 - Romans z Shani, sceny seksu i wpływ na historię

Co jednak najciekawsze, jeśli wręczyłeś jarzębinówkę i podczas upojnej nocy Shani wypije alkohol, to będzie się dobrze czuła. Inaczej jednak sytuacja się potoczy, jeśli wcześniej przyniosłeś rudowłosej kobiecie alkohol. Gdy wymiesza trunki, to w pewnym momencie zwymiotuje. Przyniesienie złego przedmiotu nie blokuje romansu z Shani, ale sprawia, że jest on jeszcze bardziej zwariowany.

Warto zaznaczyć, że w ostatniej misji fabularnej nie masz wpływu na to, czy Shani zostanie z Tobą, czy opuści miasto. Niezależnie od tego, czy romansowałeś z nią, czy też w jaki sposób potoczyłeś pożegnalną rozmowę, kobieta opuści Oxenfurt i uda się na front.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia - ZAKOŃCZENIA

cropper