Wiedźmin 3 Serca z Kamienia - poradnik. Wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia poradnik

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia - wszystkie zakończenia

Mateusz Wróbel | 12.01, 21:15

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia - wszystkie zakończenia

Wszystkie zakończenia w Wiedźmin 3, dodatku Serca z Kamienia.

W porównaniu z podstawową wersji gry czy drugim dodatkiem fabularnym (Krew i Wino) do Wiedźmina 3, Serca z Kamienia nie mają dużo zakończeń, bo wyróżnić można tak naprawdę tylko dwa - dobre i złe. Z tym, że to dobre dzieli się na kilka wyjść końcowych, które wpływają wyłącznie na otrzymaną nagrodę.

Poniżej znajdziecie opis dotyczący tego, jak dobrnąć do poszczególnych zakończeń. Ku zdziwieniu zdobycie dobrego zakończenia jest prostsze, niż można było sądzić:

Wiedźmin 3 Olgierd ending

Złe zakończenie

W tym zakończeniu Olgierd po prostu umiera. Zabójcą jest oczywiście Pan Lusterko, który zgodnie z wcześniejszą obietnicą wysysa jego duszę w miejscu, w którym masz się z nim spotkać podczas misji "Kto sieje wiatr...".

Kluczowe jest jednak, aby nie odwiedzać Shani w Oxenfurcie i profesora, do którego może Cię zaprowadzić. Musisz od razu udać się do miejsca wskazanego przez Gauntera, obejrzeć scenę, a następnie wybrać jedną z pięciu dostępnych nagród.

W taki sposób otrzymasz złe zakończenie, w którym nie ma szans na to, aby uratować Olgierda.

Dobre zakończenie

W przypadku dobrego zakończenia wszystko rozgrywa się w misji "Kto sieje wiatr...". Po rozmowie z Gaunterem zamiast od razu udać się do wskazanego przez niego miejsca możesz odwiedzić Shani, która miała dowiedzieć się coś ciekawego nt. postaci, z którą jesteś zmuszony współpracować.

Podczas rozmowy z medyczką i krótkim śledztwie dotrzesz koniec końców do miejsca profesora, który dogłębnie badał i przyglądał się działaniom Pana Lusterko. Zapisywał on wiele ciekawych zjawisk, które możesz przeczytać w jego pracowni.

Z tą wiedzą możesz udać się do miejsca wskazanego przez Gauntera o'Dima, a podczas rozmowy z nim i Olgierdem zdecydować, że chcesz uratować przedstawiciela rodu von Everec. Po długiej sekwencji, w której musisz przechytrzyć Pana Lusterko, Olgierd przeżyje.

W przypadku dobrego zakończenia również otrzymasz nagrodę - unikatowy miecz Olgierda.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia - ZAKOŃCZENIA

cropper