Wiedźmin 3 Serca z Kamienia - poradnik. Wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia poradnik

Wiedźmin 3 - Kto sieje wiatr...

Mateusz Wróbel | 12.01, 21:15

Wiedźmin 3 - Kto sieje wiatr...

Opis misji Kto sieje wiatr w Wiedźminie 3.

Po zdobyciu róży lub innego dowodu dot. odwiedzenia Iris rusz do człowieka Olgierda. Okaże się, że w karczmie znajduje się tylko Gaunter o'Dim. Pomów z nim, a potem udaj się do świątyni zgodnie z zaleceniem Pana Lusterko.

Uwaga! Szczegółowo wszystkie zakończenia Wiedźmin 3 Serca z Kamienia zostały opisane tutaj, pod tym linkiem.

Wiedźmin 3 - Kto sieje wiatr...

Podczas rozmowy z Dzikim możesz też udać się do Shani:

  • Jeśli udasz się od razu do Pana Lusterko, to automatycznie zablokujesz sobie dostęp do drugiego, dobrego zakończenia. Pod koniec DLC wybierzesz nagrodę, która Cię satysfakcjonuje, a Olgierd zginie.
  • Jeśli udasz się do Oxenfurtu i przeprowadzisz śledztwo z Shani, to dowiesz się, kim tak naprawdę jest Pan Lusterko. Po dotarciu do Gauntera będziesz mógł w dalszym ciągu pozwolić mu zabrać duszę Olgierda, ale w tym przypadku możesz także stanąć w obronie przedstawiciela rodu von Everec. 

W obu przypadkach dotrzesz do świątyni.

Wiedźmin 3 - Kto sieje wiatr... 2

Wejdź do jaskini i biegnij cały czas przed siebie. Potem odbij w prawo do szczeliny, która wyprowadzi Cię na zewnątrz. Porozmawiaj z Gaunterem i jeśli odwiedziłeś wcześniej profesora, to będziesz mu mógł pomóc lub sprawić, że zginie z rąk Pana Lusterko.

Wiedźmin 3 - Kto sieje wiatr... 3

W pierwszym przypadku będziesz zmuszony rozwiązać zagadkę - jest ona skomplikowana, lecz Twoim celem jest znalezienie własnego odbicia w pobliskiej fontannie. Aby ją znaleźć, musisz biec cały czas przed siebie, mijając studnię, miejsce na miecz, wiadukt.

Wiedźmin 3 - Kto sieje wiatr... 4

Twoim celem jest dobiegnięcie do domu i wejście do środka. Na bardzo długim korytarzu, na którego końcu znajduje się lustro, spadniesz.

Wiedźmin 3 - Kto sieje wiatr... 5

Przebiegnij kawałek przed siebie do fontanny - gdy do niej podejdziesz czy luster, to zauważysz, że potrzebujesz wody. Idź za fontannę i użyj Aarda przy ścianie, a włączysz scenkę, po której będziesz świadkiem dobrego zakończenia.

Po tym misja dobiegnie końca, tak samo jak cała przygoda w Wiedźminie 3 Serca z Kamienia.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia - ZAKOŃCZENIA

cropper