Wiedźmin 3 Serca z Kamienia - poradnik. Wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia poradnik

Wiedźmin 3 - Róża na czerwonym polu

Mateusz Wróbel | 12.01, 21:15

Wiedźmin 3 - Róża na czerwonym polu

Opis zadania Róża na czerwonym polu w Wiedźminie 3.

Po pierwszym spotkaniu z Olgierdem w jego rezydencji zaczepi Cię jedna z przedstawicielek Dzikich i poprosi o pomoc. Misja automatycznie pojawi się w dzienniku, więc udaj się do miejsca rozpoczęcia zadania.

Wiedźmin 3 - Róża na czerwonym polu

W opuszczonej wsi zabij kilka ghulów, a potem podejdź do chatki wysuniętej najbardziej na wschód. Zbadaj ślady w środku budynku - szczególnie list i ślady butów na łóżku. Wyjdź na zewnątrz i podejdź pod okno, aby zbadać je raz jeszcze i iść za nimi.

Wiedźmin 3 - Róża na czerwonym polu 2

Kawałek dalej znajdziesz ślady, a także ciało Kluiverta. Sprawdź je i udaj się za zagrodę od strony wioski. Blisko sopka siana z lewej strony zauważysz ślady strzelca.

Wiedźmin 3 - Róża na czerwonym polu 3

Idź za nimi, a dotrzesz z powrotem do wioski, z której z kolei ruszysz na pobliskie wzgórze. Znajdziesz tam kilku rycerzy, których po zabiciu przeszukaj. Sprawdź także skrzynię w domu, w której znajdziesz bardzo dobry pancerz Zakonu Czerwonej Róży.

Wiedźmin 3 - Róża na czerwonym polu 4

Oprócz tego sprawdź również wóz, na którym znajdują się rozkazy obecnego mistrza Zakonu, a także obecna lokalizacja obozu. Udaj się do niej - na miejscu znajdziesz dwóch strażników, których możesz zabić lub przemówić im do rozsądku (ewentualnie użyć sugestii), aby przejść do siedziby zakonu bez walki.

Wiedźmin 3 - Róża na czerwonym polu 5

Niezależnie od tego dostaniesz się do środka, gdzie porozmawiasz z kapitanem Ulrichem. Rozmowa zawsze kończy się walką ze względu na przeszłość i zabójstwo mistrza Zakonu. Gdy wygrasz starcie, to wróć do zleceniodawczyni, aby zakończyć tę misję.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia - ZAKOŃCZENIA

cropper