Luty na PlayStation Store pod znakiem Minecrafta, Ghosta i Hotline Miami

Gry
862V
Luty na PlayStation Store pod znakiem Minecrafta, Ghosta i Hotline Miami
Wojciech Gruszczyk | 10.03.2014, 20:34
PS4 PS3 PS Vita PSN PS2 PSone

Na blogu PlayStation pojawiło się kolejne zestawienie sprzedaży gier w e-sklepie Sony. Patrząc na najczęściej wybierane gry jedno jest pewne – gusta się nie zmieniają, a Minecraft zawładnął kolejną platformą! Jesteście ciekawi poszczególny wyników? 

PlayStation 4
Dalsza część tekstu pod wideo
 
3. Tomb Raider Definitive Edition
7. Assassin’s Creed Freedom Cry
9. Knack
 
Gusta się nie zmieniają i gracze nadal chętnie sięgają po zeszłoroczną odsłonę Call of Duty. Ciekawym zjawiskiem jest pojawienie się w TOP 10 dodatku do Black Flag – Freedom Cry – jak widać Ubisoft dobrze zrobił serwując tę historię oddzielnie.
 
PlayStation 3
 
3. Castle of Illusion Starring Mickey Mouse
6. The Wolf Among Us – Season Pass
10. GRID 2
11. NHL 14
13. Far Cry Classic
19. F1 2013
 
Nic się nie zmienia i gracze nadal z wielką przyjemnością grają w budowanie wielkich królestw z różnorodnych sześcianów. Dobrze trzyma się The Last of Us, które nadal potrafi zainteresować swoją przygodą nowych graczy. W zasadzie zestawienie pokazuje, że na PlayStation 3 w sieciowej dystrybucji królują starsze tytuły – pewnie promocje robią swoje. 
 
PlayStation Vita
 
2. The Walking Dead - Season One: The Complete 
3. TxK
 
Mała konsola Sony to system dla bardzo różnorodnych produkcji? Szybkie masakrowanie rywali w Hotline Miami, intrygująca przygoda w Tearaway, albo nawet cały sezon The Walking Dead - Season One! Dla każdego coś dobrego... Powiedźcie mi tylko jedno – co tutaj robi Call of Duty: Black Ops – Declassified? :)
 
PS One, PS2 Classics
 
5. Resident Evil 1, 2 and 3 Bundle
 
Klasyki prezentują się niezwykle „klasycznie” – „Ostateczne Fantazje” oraz różne przygody Crasha królują! 
Źródło: własne

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper