Gamescom Opening Night Live. Jak oceniacie konferencję? Weźcie udział w ankiecie

Gry
1426V
Gamescom Opening Night Live. Jak oceniacie konferencję? Weźcie udział w ankiecie
Wojciech Gruszczyk | 19.08.2019, 22:09

Dwie godziny obładowane grami, a może strata czasu? Właśnie zakończył się Gamescom Opening Night Live, na którym mogliśmy zobaczyć sporo różnorodnych materiałów. Jak oceniacie imprezę?

Gamescom Opening Night Live opinie

Wojtek: Nie liczyłem na wiele po Gamescom Opening Night Live... I dlatego nie jestem rozczarowany. Zobaczyliśmy kilka ciekawych zwiastunów, w końcu znam datę premiery Switchera, ale zdecydowanie zabrakło tutaj jednego – zapowiedzi dwóch porządnych hitów AAA. Organizatorzy nie zapewnili mocnej bomby, o której gadalibyśmy przez następne tygodnie. Nie możemy mówić o nudzie... Świetnie wyglądają Gearsy, chętnie sprawdzę NFS-a, pewnie znajdę czas na Disintegration, a w weekend zagramy w betę...

Spoko, takie 3/5.

Igor: Przez wiele lat gamescom zawodził nas pod względem zapowiedzi nowych gier i od czasu jak Sony i Microsoft nie organizowało w Kolonii żadnych prezentacji, impreza wydawała się być trochę "martwa". Jednakże w tym roku natłok konferencji zrobił na mnie cholernie duże wrażenie - zwłaszcza Opening Night Live. Gdy Geoff Keighley bierze się za organizację jakiejś imprezy, można być pewnym, że weźmie ze sobą sporo świetnych zapowiedzi.

Największą niespodzianką jak dla mnie było Port Royale 4, którego chyba absolutnie nikt się nie spodziewał, a wielu ludzie na tę grę czekało. Ponadto świetna prezentacja fabuły Gears 5, rozgrywka z nowego NFS-a, czy też Humankind od Segi wywołały we mnie sporo pozytywnych emocji. Jeśli miałby wskazać jakiś element, który mnie zawiódł, wskazałbym na typowo reklamowy pokaz Darksiders Genesis - niepotrzebny zapychacz i tyle.

No i oczywiście Death Stranding... Kojima to musi jakiś srogo ciężki towar wciągać w tym biurze, bo to niemożliwe, aby na trzeźwo i przy pełnej świadomości wymyślić takie rzeczy jak niewidzialne międzywymiarowe bobasy, aktualizacja niemowlaka w słoiku, czy też wyrastanie hologramowych grzybków po odlaniu się na trawnik. Zapowiada się gra generacji!

5/5

Gamescom Opening Night Live

Inside Xbox

Google Stadia

Indie World

Źródło: własne

Komentarze (54)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper