Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2019 21:40
Death Stranding GC Gameplay
4883V

Death Stranding na zwiastunach i rozgrywce. Hideo Kojima pokazuje swoją grę

Hideo Kojima przyjechał do Niemiec z nowym materiałem z Death Stranding. Uznany Japończyk odwiedził swojego dobrego przyjaciela – Geoffa Keighley'a – i zaprezentował nowy materiał. Zobaczcie jedną z najgorętszych produkcji 2019 roku.

8 listopada odbędzie się premiera Death Stranding. Gra jest przygotowywana przez Kojima Productions i jest to pierwsza pozycja Hideo Kojimy od momentu odejścia Japończyka z Konami. Twórca postanowił przygotować tajemniczą produkcję, do której zostało zaangażowanych kilku znanych aktorów. Tytuł intryguje od pierwszej zapowiedzi i jest to zdecydowanie jedna z najważniejszych opowieści zmierzających w tym roku na PlayStation 4.

Na pierwszym zwiastunie gracze mogą zobaczyć nową postać – MAMA nie może poruszać się z tej lokacji, ponieważ posiada... Niewidzialne dziecko, które znajduje się w świecie po drugiej stronie. Typowy Kojima. Na drugim materiale pojawił się Guillermo del Toro, który wraz z Normanem Reedusem zajęli się aktualizacją bobasa... To będzie naprawdę interesująca produkcja.

W postać Mamy wciela się Margaret Qualley – amerykańska aktorka i modelka wystąpiła w między innymi „Pewnego razu... w Hollywood”, „Strange But True”, „Notatnik śmierci”, „Nice Guys. Równi goście” oraz w serialu HBO „Pozostawieni”.

Kojima pokazał także gameplay z Death Stranding, ale w sumie trudno to opisać słowami. Bohater na początku rozgrywki zaczął sikać, na miejscu pojawił się grzybek, później skanował lokację, miał okazję spotkać tajemniczą postać, w którą wciela się Geoff Keighley, by na końcu spaść z klifu... Dziecko się wystraszyło, więc protagonista je uspokoił. Hideo w tym miejscu wykorzystał czujnik ruchu z DualShocka 4 – dzieciaka w słoiku uspokoimy lekko poruszając kontrolerem. Jeśli zrobimy to za szybko, to noworodek(?) będzie zły...

Warto spojrzeć:

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment