Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2019 19:08
Cyberpunk 2077 Stadia
2701V

Cyberpunk 2077 na Google Stadia! Zwiastun pozwala spojrzeć na oczekiwaną grę

Cyberpunk 2077 zadebiutuje na jeszcze jednej platformie. Polacy pojawili się na wydarzeniu Google i zapowiedzieli premierę swojego nadciągającego hitu na Google Stadia. Z tej okazji zobaczyliśmy przyjemny materiał zbierający sceny.

Wydarzenie Google rozpoczęło się od mocnego uderzenia – Cyberpunk 2077 to jeden z hitów zmierzających na Google Stadia. Polacy z tej okazji przygotowali przyjemny zwiastun, który jednak nie pokazuje nowych scen – to materiał stworzony z wcześniej ujawnionych fragmentów.

Cyberpunk 2077 na Google Stadia to na pewno ważne wydarzenie dla Google z jednego powodu – platforma uzyskała jeden z najgorętszych tytułów zmierzających w przyszłym roku na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Sytuacja jest naprawdę interesująca, bo przy (bardzo) dobrym łączu, zainteresowani będą biegać V po Night City nawet na smartfonie – wszystko oczywiście zależy od odpowiedniego połączenia sieciowego.

Niestety, podczas show nie otrzymaliśmy konkretnego spojrzenia na gameplay z wersji na Stadię... Cyberpunk 2077 trafi na platformę Google w 2020 roku - aktualnie bez szczegółów. 

Warto spojrzeć:

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077