Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2019 17:42
Empire of Sin bohaterowie
1159V

Empire of Sin na pierwszej rozgrywce. Mafia rozpoczyna walkę o swoje

Brenda Romero wraz ze swoim Romero Games pracuje nad grą dla Paradox Interactive. Produkcja otrzymała pięć minut na konferencji Microsoftu i dzięki temu możemy już dzisiaj spojrzeć na Empire of Sin.

Wydarzenia z Empire of Sin zostały osadzone w latach 20. ubiegłego wieku. Podczas rozgrywki otrzymamy wyjątkową szansę rozwijania małego gangu – ekipa rozpocznie łowy w Chicago i naszym zadaniem będzie stworzenie potężnej mafii, która będzie rządzić całym miastem.

Brenda Romero postanowiła zaoferować graczom bardzo rozbudowany gameplay, ponieważ w Empire of Sin będziemy nie tylko eliminować inne gangi, ale zajmiemy się przejmowaniem terenów, produkcją alkoholu (to w końcu czasy prohibicji!), a podczas opowieści spotkamy wiele barwnych postaci, których będziemy zastraszać, uwodzić, przekupować lub po prostu zabijać.

Rozgrywka jest w tym wypadku podzielona na dwa ciekawe warianty – w pierwszym jako ekonomiści będziemy rozwijać swoją działalność przestępczą, w drugiej jako gangsterzy zajmiemy się eliminowaniem wrogów. Twórcy zaoferują turowe pojedynki.

Warto spojrzeć:

Tagi: Empire of Sin Paradox Interactive Romero Games