Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2019 20:28
Predator Hunting Grounds gameplay
1103V

Predator: Hunting Grounds na rozgrywce. Gameplay z asymetrycznej gry PVP

Świat wyczekuje na nowe filmy z Predatorem w roli głównej, ale zamiast tego gracze już wkrótce zapoznają się z Predator: Hunting Grounds. Na targach w Kolonii otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na czysty gameplay z produkcji studia IllFonic.

W maju odbył się pierwszy pokaz Predator: Hunting Grounds. Grę przedstawiło szerokiej publiczności Sony, które nawiązało współpracę z 20th Century FOX – korporacja obiecała opracowanie gry w znanym uniwersum. Prace nad pozycją zostały powierzone zespołowi IllFonic, którego możecie kojarzyć z między innymi Friday the 13th: The Game. Wspomniany tytuł został mocno skrytykowane przez fanów z powodu błędów, ale i tak osiągnął spory sukces.

Predator: Hunting Grounds skupia się na asymetrycznych starciach, w których elitarny zespół Fireteam (grupa graczy) zmierzy się z Predatorem (jeden gracz). Założenia powinny przypominać pozycję na licencji „Piątku 13” i możemy mieć jedynie nadzieję, że nowa propozycja zostanie na premierę bardziej dopracowana.

Nie jestem przekonany do Predator: Hunting Grounds, ale może akurat tym razem IllFonic nie zawiedzie publiczności? Warto zwrócić uwagę, że twórcy drugi raz otrzymali szansę rozwijania produkcji na dużej licencji.

Warto spojrzeć:

Tagi: Illfonic Predator: Hunting Grounds Sony Interactive Entertainment

Nie przegap