Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2019 18:18
Gears 5 horda
645V

Gears 5 ukazuję Hordę. Zwiastun odpicowanego trybu, nowy sprzęt i skórki z Halo: Reach

The Coalition ma wielkie plany dotyczące serii Gears of War i już Gears 5 ma pokazać nowy kierunek wybrany przez deweloperów. Twórcy odświeżają kampanię, oferują rozbudowane multi, przygotowali nowy tryb, a nawet odpicowują hordę. Dzisiaj możemy pierwszy raz spojrzeć na odrestaurowany wariant zabawy.

The Coalition w przypadku Gears of War 4 chciało ukazać szerokiej publiczności, że jest gotowe na odświeżenie marki, ale dopiero Gears 5 przedstawia charakter studia. Deweloperzy jeszcze dzisiaj pozwolą spojrzeć na kampanię (wieczorem), a teraz na deser otrzymujemy pokaz hordy.

Horda jest niezwykle ważnym trybem w uniwersum Gears of War. Wariant zabawy ma ogromną rzeszę fanów, którzy godzinami potrafią walczyć z kolejnymi grupami oponentów. W najnowszej części ten element zostanie odpowiednio odświeżony.

Jak widać twórcy nie boją się odnowić podwalin serii i w sumie jest to dobra wiadomość, bo horda to akurat tryb, który zawsze można ulepszyć dopracowując go ciekawymi mechanikami. Należy na pewno przypomnieć, że Gears 5 zostanie rozbudowane o wiele rozszerzeń i wszystkie DLC będą darmowe.

Zamierzacie grać w Gears 5? Tytuł będzie dostępny 10 września.

Warto spojrzeć:

Tagi: Gears 5 Microsoft The Coalition