Wiedźmin 3 na Nintendo Switch. Data premiery, gameplay i zwiastun z hitu Polaków

Gry
2366V
Wiedźmin 3 na Nintendo Switch. Data premiery, gameplay i zwiastun z hitu Polaków
Wojciech Gruszczyk | 19.08.2019, 20:47

Na Opening Night Live pojawił się wyjątkowy akcent z naszego kraju. CD Projekt RED zaprezentował Wiedźmina 3: Dziki Gon w wersji na Nintendo Switcha! Długo czekaliśmy na możliwość zapoznania się z konkretnym fragmentem rozgrywki.

W ubiegłym roku tylko nieliczni wierzyli w pojawienie się Wiedźmina 3: Dziki Gon na Nintendo Switchu. Gra została ujawniona na E3 – konkretny zwiastun rozbudził oczekiwania... Ale dopiero dzisiaj możemy spojrzeć na gameplay.

Wiedźmin 3: Dziki Gon na Nintendo Switch jest oczywiście mniej wyraźny (bardziej rozmyty), trudno nie dostrzec ząbków, jednak warto zwrócić uwagę na najważniejszy element – rozgrywka śmiga! Dziennikarze mogli zapoznać się z grą w ubiegłym tygodniu i opinie są w zasadzie jednoznaczne: Polacy zaoferują wielkiego RPG-a na hybrydowej konsoli.

Należy oczywiście pamiętać, że Wiedźmin 3: Dziki Gon debiutuje na Nintendo Switchu w kompletnym wydaniu – gracze otrzymają główną historię oraz dwa rozszerzenia fabularne Serca z Kamienia oraz Krew i Wino. Za  nową wersję odpowiada Saber Interactive – zespół w ostatnich miesiącach zaoferował graczom World War Z.

Gra zadebiutuje 15 października. 

Warto spojrzeć:

Źródło: własne

Komentarze (80)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper