Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2019 17:38
Wasteland 3 ranger
520V

Wasteland 3 na zwiastunie. Microsoft pokazuje nowe tereny

Microsoft nie mógł zapomnieć o Wasteland 3. Gra nie została odpowiednio potraktowana na tegorocznym E3, ale na szczęście Amerykanie znaleźli czas, by ponownie pokazać najnowszą produkcję Briana Fargo. Siadajcie wygodnie i oglądajcie postapokaliptyczną przyjemność.

Skuty lodem stan Kolorado będzie miejscem akcji Wasteland 3. Teraz nie będziemy już wygrzewać się na piaskach Arizony, a odmrozimy sobie paluchy ubijając kolejnych rywali w wielkim śniegu. W produkcji wcielimy się w członka Team November, który trafia do zupełnie nowego miejsca – w tych rejonach nikt nie słyszał o Strażnikach i naszym zadaniem będzie w zasadzie stworzenie pozycji w społeczeństwie.

Gameplay Wasteland 3 wprowadzi szereg usprawnień, jednak w głównej mierze ponownie weźmiemy udział w taktycznych i przepełnionych trudnymi decyzjami zadaniach. Gracze otrzymają szansę rozwijania bohaterów, a ze względu na umiejscowienie akcji na dużych terenach, autorzy pozwolą nam przedzierać się przez zaspy za pomocą pojazdów.

inXile Entertainment zostało kupione przez Microsoft, ale Wasteland 3 trafi na trzy platformy: PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Korporacja z Redmond nie zamierza blokować debiutu na konsoli Sony.

Warto spojrzeć:

Tagi: data premiery Gamescom Inxile Enterainment Wasteland 3 zwiastun