Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2019 17:37
PUBG bohater strzela z auta
570V

PUBG z cross-platformową rozgrywką. Zwiastun zapowiada nowości

PUBG nie powiedział ostatniego słowa? PlayerUnknown’s Battlegrounds zostało zaprezentowane na kolejnej imprezie Microsoftu. Twórcy przywieźli nowy materiał i postanowili zaprezentować szerokiej publiczności 4. sezon zmagań.  Gracze mogą szykować się na tonę atrakcji.

Microsoft jest mocno powiązany z marką PUBG. To właśnie Amerykanie prezentowali konsolowe wydanie PlayerUnknown’s Battlegrounds i jako pierwsi zaprosili swoich graczy do sprawdzania oczekiwanej gry Brendana Greene'a. Teraz uznany deweloper nie rozwija już marki, jednak jak widać studio odpowiedzialne za jedną z najważniejszych pozycji gatunku Battle Royale nie rezygnuje z walki o fanów.

Na konferencji otrzymaliśmy zwiastun czwartego sezonu oraz ważną wiadomość – PUBG otrzyma cross-platformową rozgrywkę na konsolach (PlayStation 4 vs. Xbox One)! Już wkrótce pierwsi gracze zapoznają się z rozbudowanymi zmaganiami.

27 sierpnia rozpocznie się 4. sezon PUBG na konsolach, a na początku października weźmiemy udział w cross-platformowych pojedynkach.

Warto spojrzeć:

Tagi: Bluehole Studios PlayerUnknown's Battlegrounds