Dead Island 2 - poradnik. Fabuła, zadania, karty, questy, walka, bronie, FAQ, porady, mechaniki, trofea - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dead ISland 2 poradnik

Dead Island 2 - Respawn zombie i zapasów, czy zarażeni powracają w te same miejsca?

Mateusz Wróbel | 22.02, 19:42

Dead Island 2 - Respawn zombie, czy zarażeni powracają w te same miejsca?

Odradzanie się zombie - Dead Island 2.

Dead Island 2 wynagradza walkę z zombie, lecz jednocześnie nie zmusza nas do ciągłego brania udziału w starciach. Za każdego ubitego zarażonego otrzymujemy punkty doświadczenia, lecz jednocześnie niszczymy swoje bronie, więc coś za coś.

Dead Island 2 - Respawn zombie, czy zarażeni powracają w te same miejsca?

Czy w Dead Island 2 występuje jednak odradzanie się zombie? Produkcja oferuje kilka lokacji, do których będziemy często wracać i możemy potwierdzić, że każde przejście na inną mapę czy wczytanie gry lub rozpoczęcie jej kolejnego dnia zawsze sprawia, że zarażeni wracają w te same miejsca, w których znajdowali się wcześniej.

To samo zresztą tyczy się zapasów - te pojawiają się w tych samych miejscach, co przedtem (przy każdym przejściu do nowej lokacji lub wczytaniu gry), niezależnie od tego, czy wcześniej zebrałeś je ze skrzyń itp. Nie działa to wyłącznie w przypadku sejfów czy innych elementów, do których potrzebujesz kluczy.

Źródło: własne

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dead Island 2 - FABUŁA

Dead Island 2 - ZADANIA POBOCZNE

Dead Island 2 - TROFEA/OSIĄGNIECIA

cropper