Dead Island 2 - poradnik. Fabuła, zadania, karty, questy, walka, bronie, FAQ, porady, mechaniki, trofea - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dead ISland 2 poradnik

Dead Island 2 - Sejfy, szafki, klucze, kłódki: jak otwierać?

Mateusz Wróbel | 22.02, 19:42

Dead Island 2 - Sejfy, szafki, klucze, kłódki: jak otwierać?

Sejfy - Dead Island 2.

Podczas eksploracji poszczególnych dzielnic w Dead Island 2 znajdziesz między innymi pozamykane szafki czy sejfy. Aby je otworzyć, będziesz potrzebował szyfrów lub kluczy od danych osób. Nie są to NPC-e, a szwendacze, którzy poruszają się gdzieś w okolicy.

Na przykładzie domu Michaela - w Beverly Hill znajdziesz w jego domu sejf. Szyfr do niego posiada jednak protegowana owego mężczyzny, która znajduje się na ulicy na wschód od posiadłości Michaela.

Dead Island 2 - Sejfy, szafki, klucze, kłódki: jak otwierać?

Dopiero gdy ją zabijesz i zabierzesz z ziemi elementy, które opuściła, możesz wrócić do domu Michaela tą samą drogą, aby otworzyć sejf i zdobyć łupy w postaci potężnej broni.

Tak samo sytuacja ta wygląda w przypadku innych sejfów czy szafek, Szukaj zawsze zombie w pobliżu przedmiotu, który chcesz otworzyć, a na pewno go zauważysz. Jednocześnie pamiętaj, że nie musisz otwierać wszystkich skrytek, bo dobre bronie otrzymasz też za ukończenie innych aktywności.

Źródło: własne

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dead Island 2 - FABUŁA

Dead Island 2 - ZADANIA POBOCZNE

Dead Island 2 - TROFEA/OSIĄGNIECIA

cropper