Dead Island 2 - poradnik. Fabuła, zadania, karty, questy, walka, bronie, FAQ, porady, mechaniki, trofea - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dead ISland 2 poradnik

Dead Island 2 - Kooperacja i cross-play: jak odblokować, maksymalna ilość graczy, jak rozpocząć

Mateusz Wróbel | 22.02, 19:42

Dead Island 2 - Kooperacja i cross-play: jak odblokować, maksymalna ilość graczy, jak rozpocząć

Kooperacja - Dead Island 2.

Podobnie jak w pierwszym Dead Island czy serii Dying Light od ekipy Techland, w grze Dead Island 2 znajdziemy pożądany tryb kooperacji, który pozwala odbiorcom przejść niemalże całą grę wspólnie ze znajomymi czy innymi graczami.

Aby go odblokować, jesteśmy zmuszeni przejść przez pierwsze misje główne, które wprowadzają nas do świata gry, a także zapoznają z podstawowymi mechanikami. Gdy otrzymamy dostęp do pełnego świata gry i opuścimy mieszkanie Emmy, będziemy mogli rozpocząć zabawę w kooperacji (poinformuje nas o tym sama gra), o ile wcześniej zmienimy rodzaj gry w ustawieniach "online" na publiczny lub "tylko dla znajomych".

W Dead Island 2 znajdziemy opcję cross-playu, który działa na "zasadzie jednej rodziny". Jeśli posiadamy PS4 lub PS5, to możemy zagrać wspólnie, lecz w tym przypadku nie połączymy się z graczami z PC czy konsol Xbox. Działa to także w drugą stronę.

Nie wiemy natomiast obecnie, ile graczy pomieści jedna sesja. Prawdopodobnie będzie można zagrać z łącznie sześcioma osobami (w grze znajdziemy 6 grywalnych postaci), ale możliwe, iż opcja ta ogranicza sesje do maksymalnie 4 odbiorców. Gdy dowiemy się więcej, zaktualizujemy tę stronę.

Źródło: własne

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dead Island 2 - FABUŁA

Dead Island 2 - ZADANIA POBOCZNE

Dead Island 2 - TROFEA/OSIĄGNIECIA

cropper