Dead Island 2 - poradnik. Fabuła, zadania, karty, questy, walka, bronie, FAQ, porady, mechaniki, trofea - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dead ISland 2 poradnik

Dead Island 2 - 60 FPS na PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One, przeniesienie zapisu gry (cross-save): czy jest?

Mateusz Wróbel | 22.02, 19:42

Dead Island 2 - 60 FPS na PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One, przeniesienie zapisu gry (cross-save): czy jest?

60 FPS na PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One i cross-save - Dead Island 2.

Dead Island 2 nie omija PS4 oraz Xbox One, lecz patrząc choćby na A Plague Tale Requiem, tworzenie dedykowanej wersji na nowe sprzęty Sony i Microsoftu nie zawsze jest gwarancją otrzymania trybu wydajnościowego pozwalającego grać w 60 klatkach na sekundę. Możemy już potwierdzić, czy najnowsza przygoda w świecie zombie zadziała w 60 FPS-ach na konsolach.

Dead Island 2 działa na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X w 60 klatkach na sekundę - deweloperzy przygotowali specjalny tryb, który zapewnia płynną zabawę. Z kolei na PlayStation 4 oraz Xbox One nie zagramy w 60 FPS-ach. Posiadacze sprzętów poprzedniej generacji będą musieli zadowolić się 30 klatkami na sekundę.

Co warto zaznaczyć dodatkowo, Dead Island 2 posiada opcję przeniesienia zapisu gry na nowy sprzęt. Przykładowo - grając na PS4, a potem na PS5, będziemy mogli skorzystać z cross-save'u i przenieś swoje postępy na lepszy sprzęt Sony.

Źródło: własne

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dead Island 2 - FABUŁA

Dead Island 2 - ZADANIA POBOCZNE

Dead Island 2 - TROFEA/OSIĄGNIECIA

cropper