Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.07.2016 17:37
Microsoft zapowiada nową erę gamingu - zwiastun przedstawia nadciągające hity na Xbox One
3106V

Microsoft zapowiada nową erę gamingu - zwiastun przedstawia nadciągające hity na Xbox One

Microsoft zajął się na E3 teraźniejszością. Firma zaprezentowała produkcje, które zadebiutują na rynku w przeciągu najbliższego roku i na liście znajduje się wiele wyśmienitych gier. Nic dziwnego, że wiele z tytułów zostało docenionych przez branżowe portale, a sytuację postanowiła wykorzystać amerykańska korporacja. 

Microsoft nie zawodzi swoich klientów i gracze mogą ponownie przygotować się na bardzo mocne pozycje, które trafią na rynek w przeciągu najbliższych 12 miesięcy. Tytuły prezentowane na E3 2016 zebrały ponad 130 nagród i korporacja przygotowała największe zestawienie ekskluzywnych tytułów w historii marki Xbox.

Na materiale zobaczycie Forza Horizon 3, Sea of Thieves, ReCore, Gears of War 4, We Happy Few, Killer Instinct, Minecraft, Dead Rising 4, Halo Wars 2, Scalebound, State of Decay 2, czy też Battlefield 1, Madden NFL 17, Deus Ex: Rozłam Ludzkości, Inside, Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, For Honor.

Oczywiście tylko część pozycji zadebiutuje wyłącznie na Xboksie One i Windows 10, ale i tak lista prezentuje się wyjątkowo dobrze. Odnoszę wrażenie, że przez następne miesiące sympatycy Microsoftu nie będą marudzić. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: e3 2016 Microsoft trailer Xbox One zwiastun