Madden NFL 17

Madden NFL 17

8,4
5 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 8.0
XONE 9.0
PS3 -
X360 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Tiburon
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
23.08.2016
Europa:
25.08.2016
Producent:
EA Tiburon
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
23.08.2016
Europa:
25.08.2016

Madden NFL 17 - opis gry

Madden NFL 17 to gra sportowa traktująca o futbolu amerykańskim, za której produkcję odpowiadało studio EA Tiburon a za wydanie Electronic Arts. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One.

Madden NFL 17 to kolejna edycja popularnej (przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych) serii gier traktującej o futbolu amerykańskim. Trzon rozgrywki pozostał oczywiście bez zmian, lecz twórcy tu i ówdzie dorzucili też nowe rozwiązania i patenty. W pierwszej kolejności warto wspomnieć, że rozgrywka -- i nie tylko ona -- stała się przystępniejsza, dzięki czemu łatwiej wdrożyć się mogą ludzie, którzy amerykańskim futbolem i ligą NFL interesują się od święta (lub w ogóle się tą tematyką wcześniej zajmowali). Z jednej strony łatwiej jest grać a z drugiej gra daje możliwość zapoznania się z różnymi specjalistycznymi terminami. Jeśli chodzi o gameplay, to warto wspomnieć, że teraz wykonanie jakiejś czynności przez zawodników może zależeć od kontekstu sytuacji. Wykonuje ją wówczas automatycznie, choć tego rodzaju ‘asysty’ można wyłączyć jeśli nie chcemy aby było zbyt łatwo.

Dalsza część tekstu pod wideo

W kontekście nowości warto także wspomnieć o kilku innych atrakcjach. W Madden NFL 17 zmieniono na przykład sposób wykopywania piłek. Teraz żywo przypomina o patent z trzema kliknięciami obecny w wielu grach traktujących o golfie. Bardziej realistycznie odwzorowano też umiejętności zawodników, zwłaszcza tych popularniejszych, oraz poprawiono styl prezentacji.

Jeden z głównych trybów gry to Franchise Mode. Tym razem dodano w nim nową opcję zwaną Play the Moment. Jak sama nazwa wskazuje, nie rozgrywamy w nim całych meczów, ale tylko najważniejsze, kluczowe momenty. Po każdym meczu zawodnicy otrzymują doświadczenie, który służy do rozwijania ich umiejętności. Dodano także opcję umożliwiającą renegocjacje kontraktów.

W grze nie brakuje też trybu Ultimate Team, w którym klecimy drużynę marzeń korzystając z zawodników współczesnych oraz tych z przeszłości. Możemy ich kupować za zgromadzone monety (proces ten da się przyspieszyć prawdziwymi pieniędzmi). Nowością jest mechanika “chemistry”, dzięki której zawodnicy mogą dostać boosta do statystyk jeśli występuje między nimi “chemia”.

Wideo - Madden NFL 17

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper