PS5 - zbiór nowych informacji o konsoli po prezentacjach

Gry
4644V
PS5 - zbiór nowych informacji o konsoli po prezentacjach
Mateusz Wróbel | 04.10.2020, 22:17

Dzisiejszy dzień przyniósł wiele szczegółów na temat next-gena Sony. Poniżej znajdziecie wszystkie informacje, które zdradzili Japończycy w przeciągu paru ostatnich godzin.

Parę godzin temu zakończyły się prezentacje PlayStation 5 z okazji Tygodnia Grania na platformie YouTube. Wielu japońskich streamerów otrzymało w swoje ręce next-genowe urządzenie Sony - jedni dogłębniej przedstawili sam sprzęt, a także dostosowany do niego kontroler DualSense, a z kolei inni przedstawili możliwości PS5 w grach.

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że według testerów nadchodząca konsola jest bardzo cicha podczas rozgrywki w m.in. Godfall, nawet po 80 minutach rozgrywki, co jest bardzo dobrym wynikiem, patrząc na to, jakie odgłosy potrafiło wydawać PlayStation 4. Nowe zdjęcia przedstawiające PlayStation 5 tylko utwierdziły w przekonaniu, że będziemy musieli przygotować sporo miejsca na biurku/półce, aby móc położyć na niej urządzenie Sony.

Z kolei kontroler - DualSense - będzie posiadał podświetlony panel dotykowy. Kolory, jakimi ma świecić nasz pad (czerwony, zielony, niebieski, fioletowy) będziemy mogli manualnie wybierać w opcjach. Można też domyślić się, że będą one automatycznie zmieniać swoją barwę w zależności od czynności wykonywanych na telewizorze/monitorze - przykładowo, grając w GTA 5 kontroler podczas ucieczki świecił naprzemiennie na niebiesko i czerwono.

Zbiór wszystkich informacji:

 

Źródło: własne

Komentarze (192)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper