Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 04.10.2020 13:35
dualsense
2550V

DualSense z bliska. Zobaczcie wykonanie pada do PS5

Japońska redakcja pokazała na zdjęciach kontroler DualSense do PS5 z bliska.

Przed chwilą mogliśmy zobaczyć, jak prezentuje się panel dotykowy w DualSense, podświetlany kolorami, których pojawienie się zależy od wielu czynników - począwszy od ustawień, a skończywszy na działaniach na ekranie. Teraz możemy przyjrzeć się jeszcze bliżej kontrolerowi i usłyszeć, co sądzą o nim Japończycy, którzy mogli go przetestować w ramach eventu Tydzień z Grami na YouTube.

Przyglądając się DualSensowi, możemy zauważyć, że tym razem wejść w najważniejsze ustawienia, tudzież załączyć konsolę PS5 będziemy mogli za pomocą przyciętego, wypukłego kształtu loga PlayStation, a nie okrągłego kształtu, jak miało to miejsce w PlayStation 4. Dodatkowo, analogowe drążki mają teraz krzyżujące się "nitki", dzięki którym nasze palce mają nie ślizgać się podczas rozgrywki. Jest to na pewno dobre udogodnienie dla osób, którym dłonie straszliwie pocą się podczas rozgrywki.

Japońska redakcja 4Gamer zaznaczyła również, że teraz przycisk "HOME" jest łatwiejszy do naciśnięcia, niż miało to w przypadku DualShocka 4. Tutaj możecie zobaczyć, jak prezentuje się sama konsola.

Źródło: https://www.psu.com/news/high-res-photo-video-ps5-console-and-controller-in-person/

Tagi: DualSense PS5