Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 04.10.2020 12:35
PS5 na zdjęciach
5928V

PS5 na zdjęciach w wysokiej rozdzielczości! Rzut okiem na nową konsolę Sony

W Internecie pojawiły się właśnie zupełnie nowe zdjęcia wyczekiwanej konsoli od Sony - tym razem w najlepszej jakości, jaką dotychczas mogliśmy oglądać. Sprawdźcie sami! 

Jeśli myśleliście, że dzisiejszy pokaz PlayStation 5 skończy się wyłącznie na prezentacji rozgrywki z trzech tytułów: Godfall, Devil May Cry 5: Special Edition oraz Astro's Playroom, to nic bardziej mylnego! Poznaliśmy szereg informacji na temat sprzętu, a jakby tego było mało - pojawił się nowy zestaw zdjęć, które pozwalają nam przyjrzeć się sprzętowi w bardzo wysokiej rozdzielczości! 

Fotki prezentują się bardzo okazale i bez wątpienia pozwalają jeszcze lepiej przyjrzeć się samemu sprzętowi pod prawie każdym kątem. Trzeba przyznać otwarcie, że konsola wygląda znacznie lepiej, niż na zdjęciach, które wyciekły kilka tygodni temu i pozwalały określić wielkość samego urządzenia. 

Zdjęcia zamieszczam poniżej i jestem bardzo ciekaw Waszego zdania. Wcześniej wokół wyglądu konsoli krążyły raczej negatywne opinie, a odnoszę wrażenie, że materiały mogą zmienić zdanie wielu osób o samym projekcie. Rzućcie okiem:

PS5 frontPS5 i DualSensePS5 z góryPS5 złączaPS5 poziomoPS5 pod kątemPS5 przy TV

Źródło: https://www.4gamer.net/games/990/G999027/20201002016

Tagi: konsola PlayStation 5 PS5 sony zdjęcia