PS5 jest bardzo ciche i nie ma zapachu... Japończycy zdradzają szczegóły

News
4891V
PS5 jest bardzo ciche i nie ma zapachu... Japończycy zdradzają szczegóły
Kajetan Węsierki | 04.10.2020, 12:09

Jesteśmy świeżo po pokazie PlayStation 5 podczas Tygodnia Gier na YouTube. Choć ten został odebrany raczej przeciętnie, to nie brakowało informacji na temat nadchodzącej konsoli. 

Podczas pokazu PlayStation 5, który miał miejsce zaledwie chwilę temu, mogliśmy przyjrzeć się wyglądowi konsoli oraz prezentacji kilku gier na rzeczone urządzenie. Wśród nich były Godfall, Devil May Cry 5: Special Edition oraz Astro's Playroom (który ma pokazać prawdziwe możliwości nadchodzącego kontrolera DualSense). 

Niedługo po zakończeniu prezentacji Internet zalały nowe doniesienia na temat samej konsoli. Pozostając przy wspomnianym wyżej tytule o małym Astro - od momentu wciśnięcia przycisku "START" do włączenia rozgrywki mija równo 3.8 sekundy. Jest to wynik naprawdę udany. 

Inną ważną informacją jest to, że konsola chodzi rzekomo bardzo cicho. Twórcy internetowi, 4Gamer oraz Dengeki, przekazali, że sprzęt zachowywał się naprawdę dobrze podczas pokazu. Zdradzili, że pomieszczenie, w którym się znajdowali, miało około 30 stopni Celsjusza, a grając w Godfall ledwo słyszeli wentylator

I jeśli wciąż szukacie odpowiedzi na pytanie, które postawione zostało w tytule newsa - to nie żart. Wszyscy dobrze znamy japońskie poczucie humoru. Jeden ze szczęśliwych YouTuberów, Hikakin, rzeczywiście powąchał konsolę i po kilku głębszych wdechach odpowiedział, że "konsola jest bezwonna". 

Źródło: https://twitter.com/Tidux https://www.psu.com/news/playstation-5-ps5-smell

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych