Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 04.10.2020 11:22
Astro's Playroom pokaz
1246V

Astro's Playroom na rozgrywce. Zaprezentowano jeden z pierwszych tytułów na PS5

Podczas dzisiejszych pokazów PS5 od Sony nie zabrakło jednego z tytułów startowych, którym ma być ciekawy projekt od Japan Studio, pozwalający przyjrzeć się możliwościom konsoli. 

Astro's Playroom to jeden z tytułów startowych, którego zapowiedź miała miejsce podczas czerwcowego pokazu PlayStation 5. Mały robot ma zostać nową maskotką w rękach japońskich gigantów branży technologicznej i jednocześnie pokazać nam możliwości pada DualSense, który będzie bardzo mocno wykorzystywany. 

Jednym z głównych pokazów podczas Tygodnia Gier na YouTube był właśnie zapis rozgrywki z Astro's Playroom. Mogliśmy bliżej przyjrzeć się temu, jak wypadnie nowa gra platformowa. I trzeba przyznać, że jest na pewno lepiej, niż początkowo sądzono! Dostaniemy całą masę różnorodnych poziomów, które charakteryzować będzie inna mechanika, perspektywa, a nawet pory roku! 

Na poniższym materiale, możecie przyjrzeć się sami, jak całość wypada w praktyce. Materiał o Astro trwa do około ósmej minuty, więc jest to sporo treści do analizy. Koniecznie rzućcie okiem:

Tagi: Astro's Playroom Japan Studio Sony Interactive Entertainment