PS5 DualSense z podświetleniem w różnych kolorach i dużą zmianą dla Japończyków

News
3930V
PS5 DualSense z podświetleniem w różnych kolorach i dużą zmianą dla Japończyków
Kajetan Węsierski | 04.10.2020, 12:53

Kontroler DualSesne przypadł do gustu sporej liczbie graczy, a teraz pokazano nam kolejną przyjemną opcję, która będzie dostępna - mowa oczywiście o podświetleniu. 

Dzisiejszy pokaz PlayStation 5 wśród japońskich twórców przyniósł kilka ciekawych informacji na temat samej konsoli. Dostaliśmy pokaz trzech gier na next-geny, nowe informacje na temat pracy samego sprzętu oraz zdjęcia w świetnej jakości, które przedstawiają go z bliska. To jednak nie wszystkie wiadomości, jakie mogliśmy wyciągnąć z minionej już prezentacji. 

Bardzo ciekawe okazuje się bowiem podświetlenie, które pojawi się w kontrolerach DualSense. Wiele wskazuje na to, że będzie ono mogło zmieniać swoją barwę w zależności od różnych czynników. Zdjęcia w Internecie pokazały nam oświetlenie w kolorze niebieskim, czerwonym, zielonym i fioletowym. Co dość znaczące, pod dotykowym panelem możemy zaobserwować również diody (od 1 do 4), które stanowią prawdopodobnie licznik graczy. 

Inną ważną informacją odnośnie do DualSense do PS5 jest fakt, że nowa generacja przyniesie ciekawą zmianę wśród Japończyków. Dotychczas mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni mieli nieco inny układ działania przycisków na padzie - "potwierdzenie" zachodziło bowiem przy użyciu "kółka". W next-genach będzie się to odbywało na całym świecie tak samo - przy pomocy przycisku "X". Gracze spekulują, iż może ułatwić to wydawanie tamtejszy gier na cały świat. 

PS5 DualSense diody

PS5 DualSense niebieskiPS5 DualSense czerwonyPS5 DualSense zielonyPS5 DualSense fioletowy

Źródło: https://twitter.com/Tidux

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych