Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2019 20:38
Wiedźmin Edycja Rozszerzona
3333V

Wiedźmin Edycja Rozszerzona za darmo

Wielki tytuł CD Projekt RED jest ponownie dostępny za darmo. Gracze mogą pobrać Wiedźmin Edycja Rozszerzona i zapoznać się z pierwszą przygodą Geralta przygotowaną przez warszawskie studio. To kawał ciekawej opowieści.

Wiedźmin Edycja Rozszerzona trafił na rynek w 2008 roku. Jest to znacząco poprawiona produkcja CD Projekt RED, która zadebiutowała po niemal roku od premiery podstawowej wersji. Autorzy zajęli się znaczącym poprawieniem przygody.

Wiedźmin od Netflix. Data premiery wyciekła! Prace nad 2. sezonem rozpoczną się wkrótce

GOG.com ponownie zachęca graczy do swojego newslettera. Zainteresowani mogą wskoczyć na witrynę, wyrazić chęć otrzymywania wiadomości z cyfrowego sklepu – w ramach podziękowań pobierzecie darmową beczkę z kartami do Gwinta oraz właśnie Wiedźmin w rozszerzonej edycji.

Pewnie większość naszych czytelników posiada produkcję na komputerach, ale może znajdą się chętni, którzy zdecydują się wrzucić pozycję na listę.

Dla przypomnienia, Wiedźmin Edycja Rozszerzona zawiera:

  • Poprawione dialogi i scenki przerywnikowe - ponad 5000 ponownie nagranych linijek tekstu oraz nowa edycja tłumaczenia na język niemiecki nadają grze więcej spójności, a 200 nowych gestów podczas scenek przerywnikowych czynią animacje postaci jeszcze bardziej naturalnymi.
  • Ulepszony Ekwipunek - nowy system ekwipunku sprawia, że zarządzanie przedmiotami jest dziecinnie łatwe, dzięki zastasowaniu nowych metod sortowania przedmiotów i składników alchemicznych.
  • Usprawnienia techniczne - większa stabilność gry, skrócony czas ładowania, lepsza responsywność postaci podczas walki, szybsze ładowanie ekranu ekwipunku, opcja włączania i wyłączania autozapisu i wiele, wiele więcej.
  • Większa różnorodność postaci - aby dodać grze więcej różnorodności, rozszerzona wersja gry wprowadza specjalny system, który losuje wygląd napotkanych postaci spośród dziesiątek dostępnych w grze modeli.
  • Dodatkowe materiały - Interaktywny komiks, Edytor Przygód D'jinni, dwie nowe przygody oferujące ponad 5 godzin zabawy, ścieżka dźwiękowa gry, materiały wideo z procesu tworzenia gry, oficjalny poradnik oraz dwie mapy świata przedstawionego w grze.

Warto spojrzeć:

Źródło: https://gamingbolt.com/the-witcher-enhanced-edition-now-available-for-free-on-gog

Tagi: atari CD Projekt RED wiedźmin