Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2019 17:04
Wiedźmin 3 Dziki Gon klawiatura
8385V

Wiedźmin 3: Dziki Gon z własną klawiaturą. Fan stworzył małe cacko

Pewnie wielu sympatyków sprzętu komputerowego dałoby wiele za możliwość kupienia specjalnej klawiatury przygotowanej dla Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jeden z fanów postanowił nie czekać na oficjalne ruchy i przedstawił swoje klawisze.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to jeden z największych hitów tej generacji. Tytuł zebrał mnóstwo nagród, został doceniony przez dziennikarzy z całego świata i jest to bez wątpienia produkcja, obok której nie można przejść obojętnie.

Cyberpunk 2077 może stać się najbardziej dochodową grą w historii

Joscha Gorz postanowił dobrze spożytkować odrobinę wolnego czasu. Fan Wiedźmina przygotował specjalną wersję klawiatury, dzięki której z łatwością pokona wszystkich przeciwników w Wiedźminie 3: Dziki Gon... Lub przynajmniej jego zabawa będzie przyjemniejsza.

Twórca zadbał o przyciski odpowiedzialne za czary, odpowiedni miecz, szybkie wybieranie przykładowo zadań lub przywołanie Płotki. Jest to oczywiście praca miłośnika uniwersum, więc niektóre elementy można poprawić, ale jak widać nawet CD Projekt RED docenia projekt – to właśnie deweloperzy opublikowali zdjęcia.

Co sądzicie o tym pomyśle?

Warto zerknąć: 

Wiedźmin 3 Dziki Gon własna klawiatura 1

Wiedźmin 3 Dziki Gon własna klawiatura 2

Wiedźmin 3 Dziki Gon własna klawiatura 3

Wiedźmin 3 Dziki Gon własna klawiatura 4

Źródło: Twitter

Tagi: