SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.09.2016 17:03
Zagraj już dzisiaj w FIFA 17. Mamy kody dla czytelników PPE
1075V

Zagraj już dzisiaj w FIFA 17. Mamy kody dla czytelników PPE

Od dzisiaj posiadacze Xboksów One mogą sprawdzać FIFA 17. Produkcja wylądowała w programie EA Access, a my mamy dla Was kilka kodów, dzięki którym bez najmniejszego problemu sprawdzicie tytuł EA Sports.

Microsoft Polska podesłał do nas pięć kodów na EA Access, dzięki którym przez najbliższy miesiąc będziecie mogli korzystać z tej świetnej usługi. Co musicie zrobić, by dostać własny kod? Wystarczy wymienić w komentarzu do tej wiadomości swoją ulubioną drużynę i wspomnieć, dlaczego akurat tej formacji kibicujecie.

Kod na miesiąc pozwoli Wam wypróbować FIFA 17 (od dzisiaj) oraz Battlefield 1 (13 października), więc sprawdzicie dwie naprawdę ciekawe pozycje z katalogu Electronic Arts, a już teraz w EA Access znajdują się następujące tytuły:

Warto na pewno dodać, że od dzisiaj do sprzedaży trafiły dwa zestawy Xboksa One S z FIFA 17 – konsole możecie nabyć z dyskiem 1TB lub 500GB. W zestawie znajduje się jeszcze oczywiście kontroler, gra (wersja cyfrowa), miesięczny abonament EA Access, 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold oraz kabel HDMI.

Tagi: ea access electronic arts fifa 17

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
FIFA 17
  • Platformy:  PS4   XONE   PC   PS3   X360 
  • Data premiery - Polska: 28.09.2016
  • Pełna
  • od lat 3 online
Miesięcznik PSX Extreme