Madden NFL 15

Madden NFL 15

7,3
7 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.0
XONE 8.0
PS3 -
X360 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Tiburon
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.08.2014
Europa:
29.08.2014
Producent:
EA Tiburon
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.08.2014
Europa:
29.08.2014

Madden NFL 15 - opis gry

Madden NFL 15 to gra sportowa traktująca o futbolu amerykańskim wyprodukowana przez EA Tiburon, twórców poprzednich odsłon, i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się na PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One.

Madden NFL 15, podobnie jak jego poprzednie odsłony serii, posiada pełna licencję amerykańskiej organizacji National Football League, co oznacza, że mamy w nim dostęp do wszystkich drużyn biorących udział w rozgrywkach (a te posiadają z kolei aktualne składy).

Dalsza część tekstu pod wideo

Edycja na 2015 rok wprowadza oczywiście nowe patenty do formuły serii. Wspomnieć w tym kontekście można np. o usprawnionej grze w defensywie. O ile wcześniej niektóre czynności były ‘zautomatyzowane’, tak teraz możemy wykonywać je sami, co przekłada się na większą dokładność i mniejszą liczbę błędów/straconych głupio punktów. Ponadto usprawniono również interfejs (który teraz, dla przykładu, ułatwia mniej doświadczonym graczom sprawniejsze zarządzanie formacjami) oraz pracę kamery, dzięki czemu mecze sprawiają wrażenie jakbyśmy oglądali je w telewizji.

Gra posiada kilka wariantów rozgrywki oferujących rozmaite atrakcje. Dwa podstawowe tryby to Play Now, czyli szybki mecz, oraz sieciowy Head-to-Head dający sposobność rozegrania partyjki z innym graczem. Poza tym dostępna jest jeszcze kariera (Connect Franchise), w trakcie której możemy wcielić się w zawodnika, trenera lub właściciela drużyny. W tym pierwszym przypadku istnieje możliwość wejścia w buty już istniejącego gracza tudzież stworzenia własnego avatara. Zaczynamy od draftu, a potem pniemy się stopniowo po szczeblach kariery.

W Madden NFL 15 pojawia się też tryb Ultimate Team znany z poprzednich edycji i innych serii sportowych Electronic Arts. Rozgrywka polega w nim na budowaniu własnej ekipy za pomocą kart. Te otrzymujemy wydając zdobyczne monety lub prawdziwe pieniądze.

Wideo - Madden NFL 15

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper